- 2012
2012-09-29 22:54:03

Piątek, 28 grudnia 2012
12.00: przyjazd do różnych miejsc przyjęcia, następnie przyjęcie w parafiach, skąd każdy uczestnik zostanie wysłany do rodziny, która go ugości; modlitwa wieczorna w bazylikach i w kościołach w centrum miasta; powrót do rodzin
Sobota 29 grudnia 2012
Modlitwa poranna w parafiach, które goszczą uczestników, następnie spotkanie w małych grupach; obiad w Circo Massimo; pielgrzymka do Watykanu przez historyczne centrum miasta; 18.00 modlitwa w Bazylice Św. Piotra z papieżem Benedyktem XVI; kolacja (prowiant otrzymany podczas obiadu); powrót do rodzin.
Niedziela 30 grudnia 2012
Eucharystia w parafiach oraz odkrywanie lokalnej wspólnoty; obiad w Circo Massimo; krótka pielgrzymka przez historyczne centrum miasta; modlitwa południowa w bazylikach i w kościołach w centrum miasta (za każdym razem uczestnicy są na modlitwie w innej świątyni); po południu ? spotkania tematyczne dotyczące spraw społecznych, wiary i życia wewnętrznego, sztuki (między innymi będzie możliwość odwiedzenia katakumb); kolacja (prowiant otrzymany podczas obiadu); modlitwa wieczorna w bazylikach i w kościołach w centrum miasta; powrót do rodzin.
Poniedziałek 31 grudnia 2012
Modlitwa poranna w parafiach, które goszczą uczestników, następnie spotkanie w małych grupach oraz odkrywanie lokalnej wspólnoty; obiad w Circo Massimo; krótka pielgrzymka przez historyczne centrum miasta; modlitwa południowa w bazylikach i w kościołach w centrum miasta; po południu - spotkania tematyczne dotyczące spraw społecznych, wiary i życia wewnętrznego, sztuki (między innymi będzie możliwość odwiedzenia katakumb); kolacja (prowiant otrzymany podczas obiadu); modlitwa wieczorna w bazylikach i w kościołach w centrum miasta; czuwanie w intencji pokoju w parafiach goszczących uczestników, a po nim "święto narodów"; powrót do rodzin około godz. 2.00 nad ranem.
Wtorek, 1 stycznia 2013
Udział w modlitwie w parafiach, które goszczą uczestników, a następnie obiad u rodzin goszczących; po południu - spotkania w grupach narodowych; kolacja będzie rozdawana pod koniec spotkań narodowych; modlitwa wieczorna w bazylikach i w kościołach w centrum miasta; powrót do rodzin.
Środa, 2 stycznia 2013
Modlitwa i pożegnanie w parafiach; od 12.00 - wyjazd.