- 2014
2014-12-21 22:01:18

Dzisiaj w czwartą niedzielę adwentu w radosnym znaku zapalenia czwartej świecy, wyraziliśmy naszą gotowość na przyjęcie Pana Jezusa, który już jest tak blisko.
Podzieliliśmy się naszym wspólnym życiem, aby Jezus, który pragnie narodzić się w każdym ludzkim sercu odnalazł nas przygotowanymi na ten wielki dar.
Na zakończenie Eucharystii odbył się obrzęd rozesłania Kolędników Misyjnych.
Dzieci z naszej Parafii z hojnością odpowiedziały na wezwanie, aby pójść z przesłaniem Bożonarodzeniowym. Będą one kolędować 27 grudnia (sobota) od godz. 10.30. Bardzo prosimy o życzliwe przyjęcie małych misjonarzy, którzy tym razem pragną wesprzeć swoich potrzebujących rówieśników z Indii.

Dziękujemy dzieciom, a zwłaszcza ich rodzicom za otwartość i zaangażowanie dla wspólnego dobra dzieci z innych kontynentów, które cierpią niedostatek.

s. Rafaela Woźnica SSpS

Rozesłanie kolędników misyjnych
18:00 - K G1. † Józefa Lachowicz – greg 28
2. † Genowefa Molasy (1 r. śm oraz Czesław Molasy (23 r. śm)