- 2014
2013-11-25 14:27:10
Króluj nam Chryste!

W dniu wczorajszym po Mszy Świętej dla dzieci o godz. 10:30 odbył się koncert scholi Nutki Jezusa. Już tradycyjnie od 2010 roku czcimy święto Św. Cecylii patronki chórów kościelnych krótkimi koncertami. Dzisiaj też obchodzimy dzień, w którym kończy się Rok Wiary. Tym samym cieszymy się, że mamy jakiś swój mały wkład w ewangelizację tego świata, właśnie przez uwielbienie Pana Boga śpiewem. Dziękuję Panu Bogu za udany występ oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację koncertu.

Szczęść Boże - Paweł Mikulski.
źródło wiadomości

18:00 - K G1. † Józefa Lachowicz – greg 28
2. † Genowefa Molasy (1 r. śm oraz Czesław Molasy (23 r. śm)
3. O Boże bł., łaski najbardziej potrzebne w posłudze, szczególnie w wypełnianiu powołania, opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla wszystkich kapłanów posługujących w naszej parafii i tych którzy posługiwali, a dla zmarłych kapłanów łaskę wiecznego zbawienia