- 2013
2013-09-11 09:17:25
  1. Obchodzimy dziś Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  2. Msze Święte: 7.00, 9.00 (kościół górny i dolny), 10.30 (kościół górny i dolny), 12.00 - suma odpustowa, którą odprawi Ks. Biskup Marek Solarczyk. Po Mszy procesja i błogosławieństwo kwiatów. O 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. 18.00 - Msza i zakończenie Uroczystości.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Piotra Klawera.
  4. W środę o godz. 18.00 modlitwy do Matki Bożej Pocieszenia. Prośby i podziękowania składamy w zakrystii.
  5. W czwartek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
  6. W piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 Różaniec Fatimski.
  7. W sobotę 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu przybywa do naszego sanktuarium pielgrzymka piesza z parafii naszego dekanatu. O godz. 12.00 uroczysta Msza Święta koncelebrowana przez Księży dekanatu. Prosimy parafian o ciasto dla pielgrzymów.
  8. 21 września po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpoczną się katechezy dla narzeczonych.

ks. Zbigniew

18:00 - K G1. † Józefa Lachowicz – greg 28
2. † Genowefa Molasy (1 r. śm oraz Czesław Molasy (23 r. śm)
3. O Boże bł., łaski najbardziej potrzebne w posłudze, szczególnie w wypełnianiu powołania, opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla wszystkich kapłanów posługujących w naszej parafii i tych którzy posługiwali, a dla zmarłych kapłanów łaskę wiecznego zbawienia