Adoracja!
pokaż w formie kalendarza

2017-12-04 - poniedziałek
16:00ulice WRZOSOWA, KRÓLEWSKA i ŚWIĘTOJAŃSKA
2017-12-05 - wtorek
16:00ulice SOSNOWA, WIŚNIOWA
2017-12-06 - środa
16:00ulice BRONIEWSKIEGO, PIĘKNA
2017-12-07 - czwartek
16:00ulice ORLA, WODOCIĄGOWA (bez bloków), JASNA
2017-12-08 - piątek
16:00ulica WSPÓLNA
2017-12-09 - sobota
09:00ulice PADEREWSKIEGO (od Piłsudskiego do Woli Grzybowskiej); IDZIKOWSKIEGO
2017-12-10 - niedziela
14:00ulice DWORCOWA, PIERWSZEJ KADROWEJ
2017-12-11 - poniedziałek
16:00ulice MORACZEWSKIEGO, OLEANDRÓW, DOJAZDOWA
2017-12-12 - wtorek
16:00ulice LEGIONÓW, SZKOLNA, MŁODOŚCI, JEDNOŚCI, PROSTA
2017-12-13 - środa
16:00ulica KRUCZKOWSKIEGO (od Legionów do Okulickiego)
2017-12-14 - czwartek
16:00ulica KRUCZKOWSKIEGO (od Okulickiego do Sobieskiego), OKULICKIEGO I ŻURAWSKA
2017-12-15 - piątek
16:00ulice MYSIA, PACA, MOKRA, ŁĄCZNA
2017-12-16 - sobota
09:00ulice WIOSENNA, MIESZKA I, ŻWIROWA, MATEJKI, I ARMII WP, PUSZKINA, GROTTGERA
2018-01-02 - wtorek
16:00ulice PILECKIEGO (dawna Nowotki), DZIELNA, KOŚCIUSZKI
2018-01-03 - środa
16:00ulice HARCERSKA, OSIEDLOWA, KRASICKIEGO (od Paderewskiego do Sobieskiego)
2018-01-04 - czwartek
16:00ulice KWIATOWA, PIASKOWA, PRUSA, MONIUSZKI
2018-01-06 - sobota
09:00ulice BOGUSŁAWSKIEGO, KASPROWICZA
2018-01-07 - niedziela
14:00ulica SOBIESKIEGO (od ul. Przejazd do ul. Kościuszki - numery od 1 do 59)
2018-01-08 - poniedziałek
16:00ulice SOBIESKIEGO (od Krasickiego do Piłsudskiego, numery 131-159), IDZIKOWSKIEGO (blok 1 i 2)
2018-01-09 - wtorek
16:00ulica IDZIKOWSKIEGO (blok 3, 4, 5 i 6)
2018-01-10 - środa
16:00ulica IDZIKOWSKIEGO (bloki 7, 8, 9, i 9a)
2018-01-11 - czwartek
16:00ulica PIŁSUDSKIEGO (tylko bloki)
2018-01-12 - piątek
16:00ulice GRANICZNA, BAGNO, DZIKA, ŁĄKOWA, PRZEJAZD
2018-01-13 - sobota
09:00ulice MARIAŃSKA, CZYNU SPOŁECZNEGO
2018-01-14 - niedziela
14:00ulica ŻEROMSKIEGO
2018-01-29 - poniedziałek
16:00ulica PIŁSUDSKIEGO (bez bloków)
2018-01-30 - wtorek
16:00ulica 11 LISTOPADA (od Dzielnej do Żeromskiego)
2018-01-31 - środa
16:00ulice 11 LISTOPADA ( od Żeromskiego do Piłsudskiego), GRABSKIEGO
2018-02-01 - czwartek
16:00ulica 11 LISTOPADA (od Piłsudskiego do Woli Grzybowskiej)
2018-02-03 - sobota
09:00od 9:00 BACZYŃSKIEGO, CHEŁMOŃSKIEGO I WYSZYŃSKIEGO;
od 14:00 PADEREWSKIEGO od Żeromskiego do Piłsudskiego; KOSSAKA; KS. KORYSIA; IWASZKIEWICZA
2018-02-04 - niedziela
14:00KOLBEGO; KRASICKIEGO od Sobieskiego do Czynu Społecznego; TWARDOWSKIEGO; BATOREGO; CHODKIEWICZA; SIKORSKIEGO; KALINOWA.
2018-02-05 - poniedziałek
16:00ulice SZYMANOWSKIEGO, PRZYBOSIA, STARZYŃSKIEGO
2018-02-06 - wtorek
16:00ulica KOMBATANTÓW (od Miłosnej do Piłsudskiego)
2018-02-07 - środa
16:00ulice KOMBATANTÓW (od Piłsudskiego do końca), KRUCZA, KORMORANÓW, WROŃSKIEGO, DĘBOWA
2018-02-08 - czwartek
16:00ulice WIEJSKA, SŁODOWSKIEJ-CURIE, RODZIEWICZÓWNY, PUŁASKIEGO
2018-02-09 - piątek
16:00 ulice OGIŃSKIEGO, EMILII PLATER, PRZECHODNIA
2018-02-10 - sobota
09:00ulica REYMONTA (od Piłsudskiego do Gdańskiej)
2018-02-11 - niedziela
14:00ulice REYMONTA (od Gdańskiej do Bazaru), GDAŃSKA, REJA
2018-02-12 - poniedziałek
16:00ulice AKACJOWA, LIPOWA, PIASTOWSKA, JODŁOWA, DĄBRÓWKI
2018-02-13 - wtorek
16:00ulice 15 SIERPNIA, ZACISZNA, TOPOLOWA, SŁONECZNA
2018-02-15 - czwartek
16:00ulice LUDOWA, BRZOZOWA, ZAWISZY, FREDRY, KOŁŁĄTAJA, NIEMCEWICZA
2018-02-16 - piątek
16:00ulica PONIATOWSKIEGO
2018-02-17 - sobota
09:00ulica POPRZECZNA, PL. CZARNIECKIEGO (42 i 43)
2018-02-18 - niedziela
14:00PL. CZARNIECKIEGO (44, 45, 46, 49, 50, 60)
2018-02-19 - poniedziałek
16:00PL. CZARNIECKIEGO (61, 80, 81, 82)
2018-02-20 - wtorek
16:00PL. CZARNIECKIEGO (domy przy szkole)
2018-02-21 - środa
16:00ul. Jana III SOBIESKIEGO (od ul. Kościuszki do ul. Grabskiego)
2018-02-22 - czwartek
16:00ul. Jana III SOBIESKIEGO (od ul. Grabskiego do ul. Krasickiego)
2018-02-23 - piątek
16:00ulica PADEREWSKIEGO (od Sobieskiego do Żeromskiego)
2018-02-24 - sobota
09:00ulica OKUNIEWSKA (z obu stron)
2018-02-26 - poniedziałek
16:00UZUPEŁNIENIA (należy zgłosić się do zakrystii lub kancelarii)
2018-02-27 - wtorek
16:00UZUPEŁNIENIA (należy zgłosić się do zakrystii lub kancelarii)


2018-02-23 - piątek
16:00ulica PADEREWSKIEGO (od Sobieskiego do Żeromskiego)
1. czytanie(Ez 18, 21-28)Bóg nie chce śmierci grzesznikaPsalm(Ps 130 (129), 1b-2. 3-4. 5-7a. 7b-8 (R.: por. 3))Gdy grzechy wspomnisz, któż się z nas ostoi?Aklamacja(Ez 18, 31ac)Chwała Tobie, Słowo BożeEwangelia(Mt 5, 20-26)Pojednaj się najpierw z bratem swoim Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00Gregorianka 22: + Krzysztof Sapiela i Eugeniusz Bajerowski
17:00Droga Krzyżowa dla dzieci
17:30+ Wojciech Piętak w 2 r. śm.
18:00+ Stanisław i Marek
18:30Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych
<--piątek
2018-2-23
-->
brak osób zadeklarowanych na wybrany dzień
zgłoś się
zgłosić można się jedynie na dni przyszłe
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000