pokaż w formie listy


Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pią.
Sob.
Nie.
1
czwartek
16:00 ulica 11 LISTOPADA (od Piłsudskiego do Woli Grzybowskiej)
3
sobota
09:00 od 9:00 BACZYŃSKIEGO, CHEŁMOŃSKIEGO I WYSZYŃSKIEGO;
od 14:00 PADEREWSKIEGO od Żeromskiego do Piłsudskiego; KOSSAKA; KS. KORYSIA; IWASZKIEWICZA
4
niedziela
14:00 KOLBEGO; KRASICKIEGO od Sobieskiego do Czynu Społecznego; TWARDOWSKIEGO; BATOREGO; CHODKIEWICZA; SIKORSKIEGO; KALINOWA.
5
poniedziałek
16:00 ulice SZYMANOWSKIEGO, PRZYBOSIA, STARZYŃSKIEGO
6
wtorek
16:00 ulica KOMBATANTÓW (od Miłosnej do Piłsudskiego)
7
środa
16:00 ulice KOMBATANTÓW (od Piłsudskiego do końca), KRUCZA, KORMORANÓW, WROŃSKIEGO, DĘBOWA
8
czwartek
16:00 ulice WIEJSKA, SŁODOWSKIEJ-CURIE, RODZIEWICZÓWNY, PUŁASKIEGO
9
piątek
16:00 ulice OGIŃSKIEGO, EMILII PLATER, PRZECHODNIA
10
sobota
09:00 ulica REYMONTA (od Piłsudskiego do Gdańskiej)
11
niedziela
14:00 ulice REYMONTA (od Gdańskiej do Bazaru), GDAŃSKA, REJA
12
poniedziałek
16:00 ulice AKACJOWA, LIPOWA, PIASTOWSKA, JODŁOWA, DĄBRÓWKI
13
wtorek
16:00 ulice 15 SIERPNIA, ZACISZNA, TOPOLOWA, SŁONECZNA
15
czwartek
16:00 ulice LUDOWA, BRZOZOWA, ZAWISZY, FREDRY, KOŁŁĄTAJA, NIEMCEWICZA
16
piątek
16:00 ulica PONIATOWSKIEGO
17
sobota
09:00 ulica POPRZECZNA, PL. CZARNIECKIEGO (42 i 43)
18
niedziela
14:00 PL. CZARNIECKIEGO (44, 45, 46, 49, 50, 60)
19
poniedziałek
16:00 PL. CZARNIECKIEGO (61, 80, 81, 82)
20
wtorek
16:00 PL. CZARNIECKIEGO (domy przy szkole)
21
środa
16:00 ul. Jana III SOBIESKIEGO (od ul. Kościuszki do ul. Grabskiego)
22
czwartek
16:00 ul. Jana III SOBIESKIEGO (od ul. Grabskiego do ul. Krasickiego)
23
piątek
16:00 ulica PADEREWSKIEGO (od Sobieskiego do Żeromskiego)
24
sobota
09:00 ulica OKUNIEWSKA (z obu stron)
26
poniedziałek
16:00 UZUPEŁNIENIA (należy zgłosić się do zakrystii lub kancelarii)
27
wtorek
16:00 UZUPEŁNIENIA (należy zgłosić się do zakrystii lub kancelarii)




2018-02-22 - czwartek
16:00ul. Jana III SOBIESKIEGO (od ul. Grabskiego do ul. Krasickiego)
1. czytanie(1 P 5, 1-4)Starszy, a przy tym świadek cierpień ChrystusaPsalm(Ps 23, 1-2a. 2b-3. 4. 5. 6)Pan mym pasterzem, nie brak mi niczegoAklamacja(Mt 16, 18)Chwała Tobie, Słowo BożeEwangelia(Mt 16, 13-19)Tobie dam klucze królestwa niebieskiego Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00+ Wiktor Rodziewicz
17:30+ Józef Stachowiak (int. Od Haliny Jaworskiej)
18:00Gregorianka 21: + Krzysztof Sapiela i Eugeniusz Bajerowski
<--czwartek
2018-2-22
-->
brak osób zadeklarowanych na wybrany dzień
zgłoś się
zgłosić można się jedynie na dni przyszłe
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000