pokaż w formie kalendarza
pokaż aktualny miesiąc

2017-01-01 - niedziela
07:00+ Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 1).
09:00O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Anny i Mieczysława z racji na 40 rocz. małżeństwa.
10:30O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Adama i Marty z racji na 51 rocz. małżeństwa.
12:00Zbiorowa: intencja wolna.
18:00+ Wacław i Władysława Adamowicz.
2017-01-02 - poniedziałek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 2).
2. W intencji Moniki z prośbą o zdrowie dla niej.
18:00+ Marianna Milejska w 7 rocz. śm.
2017-01-03 - wtorek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 3).
2. intencja wolna.
18:00+ Helena w 4 rocz. śm., Stanisław oraz Ludwik
2017-01-04 - środa
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 4).
2. intencja wolna.
18:00NABOŻEŃSTWO DO MB POCIESZENIA.
+ Marceli, Stanisława, Irena, Jadwiga oraz Marianna.
2017-01-05 - czwartek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 5).
2. intencja wolna.
18:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Joanny.
Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.
2017-01-06 - piątek
07:00+ Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 6).
09:00+ Stefan Rogala w 3 rocz. śm.
10:30O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Wiesławy Sygut z racji na 70 rocz. jej urodzin.
12:00Zbiorowa:
1. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Jadwigi z racji na 70 rocz. jej urodzin.
2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Agnieszki z racji na 50 rocz. urodzin i dla całej jej rodziny.
18:00Msza Św. wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
2017-01-07 - sobota
07:00+ Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 7).
12:00Intencja wynagradzająca.
18:00+ Władysław Szulim w 1 rocz. śm., Jan i Janina Gałeccy.
2017-01-08 - niedziela
07:00+ ks. prał. Wacław Koryś.
09:00+ Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 8) (DOLNY KOŚCIÓŁ).
09:00+Józef i Stanisława Żabokliccy oraz Teofil i Stanisława Laskowscy.
10:30+ Mieczysław, Wanda i Halina Doleżał, Józefa i Stanisław Nagowscy (DOLNY KOŚCIÓŁ).
10:30+ Zenon Poławski w 2 rocz. śm.
12:00Zbiorowa:
1. Jerzy Wysocki w 1 rocz. śm.
2. Jan Linek w 30 dzień po śmierci.
18:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek w pół roku po śmierci.
2017-01-09 - poniedziałek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 9).
2. + Zenon Poławski.
18:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny Purzyckiej z racji na 75 rocz. ur.
2017-01-10 - wtorek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 10).
2. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB Pocieszenia dla Pauliny w 20–stą rocz. urodzin.
18:00+ Janina i Jan, Stanisław, Franciszka oraz dziadkowie.
2017-01-11 - środa
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 11).
2. + Jadwiga Drapała w 5 rocz. śm.
18:00NABOŻEŃSTWO DO MB POCIESZENIA.
1.
2017-01-12 - czwartek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 12).
2. intencja zarezerwowana.
18:00+ Józef, Janina, Paweł Soberka.
2017-01-13 - piątek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 13).
2. intencja wolna.
18:00+ Eugeniusz Paczuski, Julianna i Józef Paczuscy, Marianna i Bolesław Koszewscy.
2017-01-14 - sobota
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 14).
2. O Boże błogosławieństwo z okazji imienin Mariusza Chudego oraz z okazji 20 rocz. urodz. Moniki Chudej.
18:00+ Jacek i Celina.
2017-01-15 - niedziela
07:00+ Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 15).
09:00O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB Pocieszenia dla Marysi w 18 – stą rocz. urodzin (DOLNY KOŚCIÓŁ).
09:00+ Andrzej w 2 rocz. śm.
10:30+ Lucyna i Bolesław Grzechnik (DOLNY KOŚCIÓŁ).
10:30+ Wiktor i Henryk Janczewscy.
12:00Zbiorowa:
1. O zdrowie dla Stanisławy.
2. + Jan Stefaniuk w 2 rocz. śm. oraz zmarli z rodz. Stefaniuk i Krasiczyńskich.
3. + Jerzy Mańkowski w 16 rocz. śm. oraz Krystyna Mańkowska.
18:30+ Halina i Ryszard Urban.
2017-01-16 - poniedziałek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 16).
2. intencja wolna.
18:00+ Jan, Władysława, Roman oraz Aleksandra.
2017-01-17 - wtorek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 17).
2. + O zbawienie i życie wieczne dla Henryka Wysokińskiego.
18:00+ Zygmunt Pazio w 25 rocz. śm.
2017-01-18 - środa
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 18).
2. + Jadwiga oraz Stefan Standziak.
18:00NABOŻEŃSTWO DO MB POCIESZENIA.
1. + Zbigniew, Janina oraz Barbara.
2017-01-19 - czwartek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 19).
2. Imieninowa ks. Sebastiana
18:00O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB Pocieszenia dla Klaudii z racji na 18 rocz. urodzin.
2017-01-20 - piątek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 20).
2. + Wanda Kotowska.
17:15Modlitwa za zmarłych (wypominki).
18:00MSZA ŚW. WYPOMINKOWA.
2017-01-21 - sobota
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 21).
2. + Darek, Stanisław, Marta, Józef, Adela, Zenon oraz Józef.
18:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Arka.
2017-01-22 - niedziela
07:00+ Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 22)
09:00+ Aleksandra, Jan, Czesław, Jerzy Rozbicki, Ignacy Podgórski (DOLNY KOŚCIÓŁ)
09:00+ Wojciech Pantoła w 10 rocz. tragicznej śmierci
10:30+ Piotr, Marianna, Mieczysław Raczkowscy, Ania Brama, Krystyna i Stanisław Budek (DOLNY KOŚCIÓŁ)
10:30+ Eugeniusz Mielcarz w 1 rocz. śm., Małgorzata i zmarli z rodz. Słowików oraz Doboszów
12:00Zbiorowa:
1. + Czesław Dudzik, Józef i Stanisława Wrzasek.
2. + Alina Chrzanowska w mies. po śmierci
3. + Józef Lewko w 11 rocz. śm.
16:00MSZA DZIECI I KOMUNIJNYCH
(rodzice i dzieci przygotowujące się do przyjęcia I komunii Świętej)
18:00+ Teofil – Józef Kosiński.
2017-01-23 - poniedziałek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 23).
2. + Bogdan Toporowski w 1 rocz. śm.
18:00+ Lucjan, Zuzanna, Zbigniew oraz Stanisław
2017-01-24 - wtorek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 24).
2. + Franciszek Trojnar w 1 rocz. śm.
18:00+ Jerzy Jurga w 2 rocz. śm.
2017-01-25 - środa
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 25).
2. O błogosławieństwo Boże i uzdrowienie dla Aleksandry i Macieja.
18:00NABOŻEŃSTWO DO MB POCIESZENIA.
1. ……………………………………….
2017-01-26 - czwartek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 26).
2. intencja wolna.
18:00+ Marianna Piwowarczyk.
2017-01-27 - piątek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 27).
2. + Jadwiga Abramowska w mies. po śmierci
18:00+ Zofia, Józefa, Stanisława, Aleksander, Władysław, Józef oraz Marian.
2017-01-28 - sobota
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 28).
2. intencja wolna.
18:00+ Halina, Stanisław oraz Stanisława Sarnowscy, Stanisław Kowalczyk.
2017-01-29 - niedziela
07:00+ Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 29).
09:00+ Maria, Marian, Stanisław oraz Lucjan (DOLNY KOŚCIÓŁ).
09:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Julii Foryś z racji na 18 rocz. urodz.
10:30Dziękczynna w 10 rocz. urodz. Dominiki z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na dalsze lata życia (DOLNY KOŚCIÓŁ).
10:30+ Marian i Zofia Wysokińscy.
12:00Zbiorowa:
1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Michała z racji na 7 rocz. urodz.
2. W intencji chóru parafialnego, o Boże błogosławieństwo dla członków i liczne powołania.
3. + Jan Kania i zmarli z rodz. Turków.
18:00+ Aleksandra Trojanowska, Kazimiera Gierczycka, Piotr Gierczycki, Teresa Gołębiowska oraz Bronisław i Wacława Galińscy.
2017-01-30 - poniedziałek
07:001. + Błażej i Jadwiga Trusiak (gr. 30).
2. intencja wolna.
18:00+ Stanisław, Halina i Stanisława Sarnowscy oraz Stanisław Kowalczyk.
2017-01-31 - wtorek
07:001. intencja wolna.
2. intencja wolna.
18:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny i Wacława Kowalczyk z okazji 47 rocz. ślubu.
2017-02-01 - środa
07:001. intencja wolna.
2. intencja wolna.
18:001. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 1).
2. NABOŻEŃSTWO DO MB POCIESZENIA.
……………………………………….
2017-02-02 - czwartek
07:00intencja wolna.
10:30+ Bożena Szymankiewicz, Kazimierz Zarzecki oraz rodzice Miechowieccy.
16:30+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 2).
18:00+ Zofia Kamont w 10 rocz. śm.
2017-02-03 - piątek
07:00intencja wolna.
16:30+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 3).
18:00Msza Św. wynagradzająca od Kół Różańcowych.
2017-02-04 - sobota
07:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 4).
12:00Msza Św. wynagradzająca od Kół Żywego Różańca.
18:00+ Katarzyna, Józef i Eugeniusz Rymar.
2017-02-05 - niedziela
07:00+ Jadwiga, Jan, Edward i Feliksa oraz zmarli z rodz. Nekreszów i Kublickich, Róża i Jan Sieńczyk.
09:00+ Zenon Sikorski w 7 rocz. śm. (DOLNY KOŚCIÓŁ).
09:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 5).
10:30Wacław Rędaszek w 1 r. śm. i Franciszka Szostak w 42 r. śm. (DOLNY KOŚCIÓŁ).
10:30Dziękczynno – błagalna w 18 rocz. urodz. Roberta, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i opiekę MB Pocieszenia dla niego na dalsze lata jego życia.
12:00Zbiorowa:
1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Szymona.
2. + ks. prałat Wacław Koryś
3. + Stanisław w 4 rocz. śm oraz zmarli rodzice.
4. + Halina Przedpełska w 30 dzień po śmierci.
18:00+ Zuzanna, Lucjan oraz Eugeniusz.
2017-02-06 - poniedziałek
07:001. + Danuta Księżpolska.
2. intencja zarezerwowana
18:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 6).
2017-02-07 - wtorek
07:001. + Aniela i Wacław Wierzchuccy.
2. intencja zarezerwowana.
18:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 7).
2017-02-08 - środa
07:001. intencja wolna.
2. intencja zarezerwowana.
18:001. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 8).
2. NABOŻEŃSTWO DO MB POCIESZENIA.
- ……………………………………….
2017-02-09 - czwartek
07:001. + Wanda Juraś w 1 rocz. śm.
2. + Janusz Królak.
18:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 9).
2017-02-10 - piątek
07:001. intencja wolna.
2. intencja zarezerwowana.
18:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 10).
2017-02-11 - sobota
07:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 11).
10:00Msza Św. w intencji chorych z naszej parafii.
18:00+ Henryk, Eleonora, Zenon oraz Bolesław.
2017-02-12 - niedziela
07:00+ Sabina, Stanisław oraz Paweł Ługowscy.
09:00+ Irena Pawińska.
10:30+ Franciszka w 25 rocz. śm., Jan w 22 rocz. śm., oraz zmarli z rodz. Grubek.
12:00Zbiorowa:
1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Natalii.
2. O potrzebne łaski dla Krzysztofa.
3. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 12).
4. + Mieczysław Piotrowski.
18:00+ Józef w 15 rocz. śm. i zm. z rodz. Ignaciaków oraz Urbańskich.
2017-02-13 - poniedziałek
07:001. + Adam, Stanisława, Janusz, Tadeusz oraz Emilia.
2. intencja zarezerwowana
18:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 13).
2017-02-14 - wtorek
07:001. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 14).
2. intencja zarezerwowana.
18:00+ Stanisław Kurek w 18 rocz. śm.
2017-02-15 - środa
07:001. + Henryk oraz zm. rodzice.
2. + Aniela, Marianna oraz Jan Kozik.
18:001. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 15).
2. NABOŻEŃSTWO DO MB POCIESZENIA.
- O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Katarzyny i Jacka i ich dzieci z racji na 25 rocz. ślubu.
2017-02-16 - czwartek
07:001. + Krystyna Kraśniewska, Karol i Mieczysław.
2. + Jerzy Trybuchowicz w 10 rocz. śm.
18:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 16).
2017-02-17 - piątek
07:001. + Stefania Chojecka w 4 rocz. śm., oraz Halina Chojecka
2. intencja zarezerwowana.
17:15Wypominki
18:001. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 17).
2. Msza Święta Wypominkowa.
2017-02-18 - sobota
07:00+ Kazimierz Zaboklicki, Maryla i Eugeniusz Paczuscy.
18:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 18).
2017-02-19 - niedziela
07:00+ Jerzy Dmowski oraz zm. z rodz. Dmowskich i Mroczków.
09:001. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pauliny Majewskiej z racji na 18 rocz. ur.
2. + Janina, Józef i Paweł Soberka.
10:301. + Piotr w 10 rocz. śm. oraz zm. rodzice z obydwu stron i zm. z rodz. Aleksandrowiczów.
2. + Leontyna Michalska, Roman i Stanisław Michalscy.
12:001. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 19).
Zbiorowa:
1. + Wanda Kotowska.
2. ……………………….
3. ……………………….
18:00+ Tomasz w 15 rocz. śm.
2017-02-20 - poniedziałek
07:001. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 20).
2. intencja zarezerwowana
18:00W intencji Różańca Rodziców pod wezwaniem Dzieci Fatimskich.
2017-02-21 - wtorek
07:001. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 21) oraz w intencji o. Korneliusza z Brzózego z racji na 62 rocz. jego święceń kapłańskich.
2. + Stefania Mikulska.
18:00intencja wolna.
2017-02-22 - środa
07:001. + Józef i Anna Słowik, Marianna Stachowiak.
2. + Wiktor Rodziewicz.
18:001. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 22).
2. NABOŻEŃSTWO DO MB POCIESZENIA.
- ………………………………………………
2017-02-23 - czwartek
07:001. + Józef Sieniawski w 6 rocz. śm.
2. intencja zarezerwowana.
18:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 23).
2017-02-24 - piątek
07:001. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 24).
2. intencja zarezerwowana.
18:00+ Marianna Malinowska w 11 rocz. śm. i zm. z rodz. Malinowskich oraz Kryńskich.
2017-02-25 - sobota
07:001. + Wojciech Piętak.
2. intencja zarezerwowana.
18:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 25).
2017-02-26 - niedziela
07:00+ Beata Jaźwińska – Gorzeń, Irena, Franciszek i Wiesław Gorzeń.
09:00+ Marian, Wacław, Stanisława i zm. z rodz. Wójcików.
10:30O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Św. dla Aleksandry z racji na 18 rocz. jej urodzin.
12:001. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 26).
Zbiorowa:
1. O błogosławieństwo Boże w dniu urodzin dla Agnieszki Szczerbickiej – Gugała.
2. O błogosławieństwo Boże dla Mariusza z racji na 20 rocz. jego urodzin.
3. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Hani i jej rodziców.
4. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Ady z racji na 10 rocz. jej urodzin.
5. + Czesław Kruk i zm. z rodz. Kruk i Pycków.
6. W intencji chóru parafialnego.
16:00Msza Święta dzieci I Komunijnych i ich rodziców.
18:00+ Stanisław Buczek w 1 rocz. śm.
2017-02-27 - poniedziałek
07:00O Boże błog. i opiekę MB Pocieszenia dla Stanisławy i Ireneusza na nowej drodze życia.
17:30+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 27).
18:00+ Daniela i Władysław Drożdż.
2017-02-28 - wtorek
07:00O błog. Boże i zdrowie dla rodziny Sobieraj.
17:30+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 28).
18:00+ Dorota, Julian, Krzysztof, Alfreda oraz Antoni.
2017-03-01 - środa
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka (gr. 1).
10:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 29).
16:30+ Helena.
17:45NABOŻEŃSTWO DO MB POCIESZENIA
18:00+ Zm. rodzice Bronisława i Władysław oraz bracia i bratowa, Janina, Marian i Józef Olędzcy.
20:00Krystyna Andrzejczuk 50 rocznica śmierci
2017-03-02 - czwartek
07:001. + Zbigniew – Jacek Wieczorek (gr. 30).
2. + Florentyna – Halina Mościbrodzka (gr. 2).
17:30+ Helena, Janina, Józef, Stanisław, Eugeniusz i Wiesław Kowalczyk.
18:00+ Helena w dniu imienin, Władysław.
2017-03-03 - piątek
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka (gr. 3).
16:30+ Józef, Janina oraz Paweł Soberka
17:00DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI
18:00Intencja wynagradzająca Kół Żywego Różańca.
18:30DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY
2017-03-04 - sobota
07:001. + Kazimierz Kruk i zm. z rodz. Kruk, Michalak oraz Gierkowskich.
2. + Florentyna – Halina Mościbrodzka (gr. 4).
12:00Intencja wynagradzająca od Kół Żywego Różańca.
18:00+ Kazimiera i Marian Piotrkowicz.
2017-03-05 - niedziela
07:001. + Florentyna – Halina Mościbrodzka (gr. 4).
2. + Helena i Józef Brewczyńscy, Mieczysław Raczkowski oraz Ania Brama.
09:00+ Franciszek Kacprzyk w 11 rocz. śm. (DOLNY KOŚCIÓŁ).
09:00+ Janina i Ludwik Samulnik, Bronisława Rachwalska.
10:30+ Marek, Ryszard, Hanna i Marian Rogala (DOLNY KOŚCIÓŁ).
10:30+ Kazimierz Lachowicz.
12:00Zbiorowa:
1. + Ks. Prał. Wacław Koryś.
2. + Bohdan – Ryszard Nowicki w 1 rocz. śm. oraz Zdzisław Bajszczak w 1 rocz. śm.
3. + Kazimiera Kawka, Kazimierz Jonakowski i Andrzej Zaim.
4. + Julianna, Aleksandra, Piotr, Władysława oraz Stefania.
5. + Helena Barańska z racji imienin.
6. + Nina
17:15Gorzkie Żale.
18:00+ Władysław i Władysława Rudniccy, Aniela Naszewska.
2017-03-06 - poniedziałek
07:00+ Florentyna - Halina Mościbrodzka (gr. 6).
17:30+ Zdzisława Piotrowska i zm. z rodz. Piotrowskich.
18:00+ Edward, Zofia Gąseccy.
2017-03-07 - wtorek
07:00+ Florentyna - Halina Mościbrodzka (gr. 7).
17:30+ Nina, Zbigniew, Sławomir.
18:00+ Danuta Wojtkowska, Maria Just, zm. z rodz. Wojtkowskich, Jaszczołtów i Boguszewskich.
2017-03-08 - środa
07:00+ Florentyna - Halina Mościbrodzka (gr. 8).
17:30intencja wolna.
18:00NABOŻEŃSTWO DO MB POCIESZENIA.
1. ……………………………………….
2017-03-09 - czwartek
07:00+ Florentyna - Halina Mościbrodzka (gr. 9).
17:30intencja wolna.
18:00+ Stanisław Zawadzki.
2017-03-10 - piątek
07:00+ Florentyna - Halina Mościbrodzka (gr. 10).
17:00DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI (Górny Kościół).
17:30intencja wolna.
18:00+ Grzegorz Mistewicz, Jan i Jadwiga Kępkowicz.
18:30DROGA KRZYŻOWA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH (Górny Kościół).
2017-03-11 - sobota
07:00+ Florentyna - Halina Mościbrodzka (gr. 11).
17:30+ Jadwiga Niewiarowska, Marianna, Feliks oraz Edward.
18:00+ Janina, Kazimierz, Witold, Stanisław i Jarosław z rodz. Wardaków oraz Sławomir Góral.
2017-03-12 - niedziela
07:001. + Florentyna - Halina Mościbrodzka (gr. 12).
2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla osób chorych, które odwiedzamy w I piątki miesiąca.
09:00+ Wiesława i Zbigniew Stelmaszczyk (DOLNY KOŚCIÓŁ).
09:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek w 8 mies. po śmierci.
10:30+ Krystyna Pieniak w 25 rocz. śm i Antoni Pieniak oraz zm. z rodz. Pieniak (DOLNY KOŚCIÓŁ).
10:30+ Kazimierz Zarzycki, Bożena Szymankiewicz, za rodziców Miechowieckich i Zarzyckich.
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. + Ks. Tadeusz, jego rodzice i rodzeństwo.
2. + Bogusława i Marian Grochowscy.
3. + Kinga Komorowska w miesiąc po śmierci.
4. + Stefania i Jan Słodownik, Józefa i Stefan Dąbrowscy, Wacława i Kazimierz Cudny, Jadwiga Gańko.
17:15GORZKIE ŻALE CZ. II
18:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz o dary Ducha Św. dla Marcina Chmielewskiego z racji na 21 rocz. urodz.
2017-03-13 - poniedziałek
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR. 13]
17:30O wieczne zbawienie dla świętej pamięci Kazimiery Rendaszka.
18:00W rocznicę śmierci świętej pamięci Janiny, oraz zmarłych z rodziny Stachowiczów
i Ksionków.
2017-03-14 - wtorek
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR. 14]
17:30+ Katarzyna Szymanowska.
18:00+ Lidia Zakrzewska w 30 dzień po pogrzebie.
2017-03-15 - środa
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR. 15]
17:30+ Henryk Wysokiński.
18:00NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
1. + Barbara i Zdzisław Grabowscy.
2017-03-16 - czwartek
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka [GR. 16]
17:30+ Dariusz Ryniec i Rodzice.
18:00+ Bronisława i Roman Kuntusz, Stanisław Bojarski
2017-03-17 - piątek
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR. 17]
16:15WYPOMINKI
17:00DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI
17:30+ Helena i Edward Gajda.
18:00+ Czesław Jarzębski w 15 rocznicę śmierci.
18:30DROGA KRZYŻOWA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH
2017-03-18 - sobota
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka [GR. 18]
17:30Jakub Łukasiak – 6 rocznica urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP.
18:00+ Helena i Wacław Pierzchalscy.
2017-03-19 - niedziela
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR.19]
09:00+ Józef Mościbrodzki i rodzice. - DOLNY KOŚCIÓŁ
09:00+ Zbigniew, Czesław Szulim, Józef Żurawski.
10:30+ Jan, Zofia Miszczak, Mieczysław Miszczak. - DOLNY KOŚCIÓŁ
10:30+ Tadeusz Książek 7 rocznica śmierci.
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. Za przyczyną św. Józefa: O otwarcie serc matek i rodzin na bezwarunkowe przyjmowanie poczętego życia dzieci. By były one ochraniane modlitwą i czynem.
2. Katarzyna Wilińska w 18 rocznicę urodzin.
3. Dziękczynna za otrzymane łaski i uzdrowienie Szymona z prośbą o dalsze błogosławieństwo.
4. + Abramowski Józef i Abramowska Marianna oraz Jadwiga, Jadwiga i Teresa.
5. + Józef Słowik.
6. + Stanisław w 26 rocznicę śmierci; Bolesława [K] w 20 rocznicę śmierci, Tadeusz i zmarłych
z rodziny Tomkiewiczów i Grabowskich.
7. + Józef Słowiński.
17:15GORZKIE ŻALE cz. III
18:00+ Wacław i jego rodziców Rozalia i Andrzej.
2017-03-20 - poniedziałek
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR.20]
17:30+ Wanda Kotowska.
18:00+ Helena Badowska; Kazimiera Badowska; Franciszka [K] i Henryka [K] Lichmir; Piotr Kozłowski.
2017-03-21 - wtorek
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR.21]
17:30O szczęśliwą operację i zdrowie dla Eryka. [M]
18:00+ Józef Wysokiński.
2017-03-22 - środa
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR.22]
17:30+ Andrzej i Aleksandra Woźniccy.
18:00NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA [INTENCJE NA KARTKACH]
2017-03-23 - czwartek
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR.23]
17:30W 80-tą rocznicę urodzin Jadwigi Mirkowskiej z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
na dalsze życie.
18:00+ Jan i Janina Wysokińscy.
2017-03-24 - piątek
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR.24]
17:00DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI.
17:30W 28 rocznicę urodzin Jakuba z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Pocieszenia.
18:001. Dziękczynno – błagalna za rok pracy w oddziale transplantacji w szpitalu Centrum Zdrowia Dziecka
o potrzebne łaski dla pracowników.
2. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Pocieszenia
dla Księdza Michała z okazji urodzin.
18:30DROGA KRZYŻOWA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH
2017-03-25 - sobota
07:001. + Jadwiga i Wacław Wysoccy.
2. + Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR.25]
17:30+ Anna Buc 8 rocznica śmierci.
18:00+ Maria i Karol Zajączkowscy.
2017-03-26 - niedziela
07:001. + Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR.26]
2. + Feliksa, Jan, Tadeusz, Stanisław.
09:00+ Stanisław i Krystyna Budek; Mieczysław Raczkowski; Ania Brama. [DOLNY KOŚCIÓŁ]
09:00+ Zofia; Józefa; Stanisława; Aleksander; Władysław; Józef.
10:30+ Marianna i Paweł Kuna; Genowefa i Józef Czesuch i zmarłych z rodziny Kuna i Czesuch. [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30+ Genowefa i Władysław Gójscy.
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. Za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi o mężną miłość w ochranianiu bezbronnego życia dzieci poczętych – dla ich matek, rodzin i wszystkich ludzi mogących dać im wsparcie modlitwą i czynem. O wytrwanie w zobowiązaniu dla podejmujących Duchową Adopcję dziecka poczętego.
2. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Marka z okazji 50 rocznicy urodzin.
3. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Antoniny Krasuskiej z okazji 1 rocznicy urodzin.
4. W intencji chóru parafialnego.

CHRZEST:
Nikodem Manuel Parafiniuk; Natalia Szulim
16:00MSZA ŚWIĘTA PIERWSZOKOMUNIJNA
17:15GORZKIE ŻALE cz. I
18:00+ Kazimierz Turski; Stefania i Franciszek Brama
2017-03-27 - poniedziałek
07:00+ Michał Indowicki
17:30+ Andrzej Skarżyński 26 rocznica śmierci
18:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR.27]
2017-03-28 - wtorek
07:00+ Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR.28]
17:30Dziękczynno błagalna za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej dla rodziny Kubików
18:00+ Jan Piwowarczyk i zmarłych z rodziny
2017-03-29 - środa
07:001. + Maria Rodziewicz
2. + Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR.29]
17:30+ Stanisław, Irena, Wiesław i Andrzej Wołosz; Stanisław Kowalczyk
18:00NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA [INTENCJE NA KARTKACH]
1. W 3 rocznicę śmierci Eugeniusza Paczuskiego; Marianna i Bolesław Koszewscy;
2017-03-30 - czwartek
07:001. + Mirosław i Mariusz Wiśniewscy
2. + Florentyna – Halina Mościbrodzka. [GR.30]
17:30+ Danuta Kanafa
18:00+ Stanisława w 35 rocznicę śmierci; Ludwik i Mieczysław Łukasiuk
2017-03-31 - piątek
07:00+ Anna Wiśniewska
17:30Za dusze w czyśćcu cierpiące.
18:00Magdalena w 9 rocznicę urodzin
18:30DROGA KRZYŻOWA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH
2017-04-01 - sobota
07:00+ Janina i Stanisław Grunccy. [GR.1]
12:00Intencja wynagradzająca od kół Żywego Różańca
18:00+ Jadwiga i Wacław Paczuscy
2017-04-02 - niedziela
07:00+ Janina i Stanisław Grunccy. [GR.2]
09:00Bożena Wakuła 50 rocznica urodzin – o Boże błogosławieństwo. [DOLNY KOŚCIÓŁ]
09:00+ Marian, Aleksandra, Stanisław Rogala
10:30Jakub Łukasiak - o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Pocieszenia z racji 6 rocznicy urodzin. [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30Mieczysław Bakuła 5 rocznica śmierci
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. W intencji Celiny i Mariana z podziękowaniem Matce Bożej za 50 wspólnie przeżytych lat
i prośbą do Matki Najświętszej o opiekę, zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata
i opiekę i błogosławieństwo dla dzieci i wnucząt.
2. + Ks prałat Wacław Koryś
17:15GORZKIE ŻALE cz. II
18:00+ Halina i Ryszard Urban
2017-04-03 - poniedziałek
07:00+ Stanisława, Halina, Stanisław Sarnowscy; Stanisław Kowalczyk
10:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.3]
11:00NAUKA REKOLEKCYJNA – Liceum [W SZKOLE]
11:45NAUKA REKOLEKCYJNA [BEZ MSZY ŚWIĘTEJ] – Szkoła podstawowa
13:00NAUKA REKOLEKCYJNA [BEZ MSZY ŚWIĘTEJ] – Gimnazjum
18:00+ Lucjan i Marianna
20:00+ Wacława Mularczyk (od rodziny Kruków z Wałbrzycha)
2017-04-04 - wtorek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.4]
10:00+ Stanisława, Adam, Janusz, Aleksandra, Ignacy.
11:00NAUKA REKOLEKCYJNA – Liceum [W SZKOLE]
11:45NAUKA REKOLEKCYJNA [BEZ MSZY ŚWIĘTEJ] – Szkoła podstawowa
13:00NAUKA REKOLEKCYJNA [BEZ MSZY ŚWIĘTEJ] – Gimnazjum
18:00+ Józef, Janina, Paweł Soberka
20:00O Boże błogosławieństwo dla Ewy w 22 rocznicę urodzin i Mikołaja w 16 rocznicę urodzin.
2017-04-05 - środa
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.5]
10:00+ Krystyna Nowińska – Stępień.
11:00NAUKA REKOLEKCYJNA – Liceum [W SZKOLE]
11:45MSZA REKOLEKCYJNA – Szkoła podstawowa
Za zmarłych z rodzin: Paprockich, Winkowskich, Świderskich, Andrzejewskich.
13:00MSZA REKOLEKCYJNA – Gimnazjum [WOLNA INTENCJA]
17:45NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
18:00+ Henryk Wysokiński
20:00+ Cecylia Garlicka
2017-04-06 - czwartek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.6]
17:30+ Kazimiera, Jan Jackiewicz i rodzice
18:00+ Darek Stanisław, Marta, Józef, Jan, Pelagia
2017-04-07 - piątek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.7]
17:30Alina w dzień urodzin
18:00Intencja wynagradzająca od kół Żywego Różańca.
18:30DROGA KRZYŻOWA ULICAMI PARAFII
2017-04-08 - sobota
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.8]
17:30+ Stanisław i Marianna Salamonik
18:00+ Stanisław, Ignacy CR Talacha i Mokrackich
2017-04-09 - niedziela
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.9]
09:00+ Adam, Eugenia, Stanisław Chojnowscy [DOLNY KOŚCIÓŁ]
09:00+ Zbigniew – Jacek Wieczorek w 9 miesięcy po śmierci, Mirosława [M] Piekarskiego w 5 rocznicę śmierci, Zofię i Marka Dźwigałów w rocznicę urodzin [71 i 58]
10:30+ Irena i Czesław Kotowscy, Władysława i Czesław Kowalscy. [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30+ Arkadiusz Kalicki w 11 rocznicę śmierci.
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. Intencja dziękczynno – błagalna za dzieci, wnuczęta i prawnuczęta z prośbą o Boże błogosławieństwo dla córki w rocznicę urodzin i dla synów z rodzinami, o potrzebne łaski do uzdrowienia przewlekłych schorzeń oraz o opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla całej rodziny.
2. Intencja dziękczynna o potrzebne łaski w 20 rocznicę chrztu Kuby.
3. Za szczęśliwą operację Pawła która będzie 19 kwietnia i dalsze błogosławieństwo.
4. O zdrowie dla pana organisty.
5. + Ryszard Krzysztof Szymański w 6 rocznicę śmierci
6. + Stefan i Ryszard Dobosz w rocznicę śmierci
17:15GORZKIE ŻALE cz. III
18:00+Jan, Helena, Witold Wierzbiccy.
2017-04-10 - poniedziałek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.10]
17:30+ Stefania, Leon Janus; Andrzej zmarłych z rodziny Janusów, Sobczyków, Kucharskich.
18:001. + Antonina Narcyz.
2. W intencji ofiar zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej.
2017-04-11 - wtorek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.11]
16:00POGRZEB: Wiesława Arkadia ORŁOWSKA [86] CM.PF.
17:30+ Felixa, Władysław, Marianna, CR Zagrabskich;
18:00+ Marian Pazio
2017-04-12 - środa
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.12]
17:30+ Kazimierz Badowski 1 rocznica śmierci.
18:00NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA [INTENCJE NA KARTKACH]
1. W intencji Jolanty w dniu urodzin o błogosławieństwo Boże i opiekę MB Pocieszenia.
2. + Aleksander Szafarski i rodzice: Michalina i Jan.
2017-04-13 - czwartek
18:00MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ
1. + Janina i Stanisław Grądzccy. [GR.13]
2. WOLNA INTENCJA
3. WOLNA INTENCJA
4. WOLNA INTENCJA
2017-04-14 - piątek
08:00CIEMNA JUTRZNIA
18:00LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
2017-04-15 - sobota
08:00CIEMNA JUTRZNIA
20:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.14]
2. WOLNA INTENCJA
3. WOLNA INTENCJA
4. WOLNA INTENCJA
2017-04-16 - niedziela
06:00REZUREKCJA: Za parafian
09:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.15]
10:30+ Henryk Kraszewski, Ewa i Piotr Siporscy
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. W 2 rocznicę urodzin Antoniego Kruk z prośbą o błogosławieństwo Boże
i opiekę Matki Bożej
2. + Stanisław, Marianna, Teresa, CR Górskich i Salwów
3. + Helena Wyszkowska
4. + Maria Szalińska w 27 rocznicę śmierci, Genowefa Tobiasz Bogusława Łużyńska
Barbara Janyszek

CHRZTY:
Antoni Kazimierz Białas, Maja Szymczewska, Martyna Helena Wrzosek, Szymon Kamiński
18:00+ CR Bućko, Duma, Szyszkowicz, Niewiadomskich, Dominik
2017-04-17 - poniedziałek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.16]
09:00Maciej Olkowicz, o Boże błogosławieństwo, i potrzebne łaski w 50 rocznicę urodzin
10:30W 30 rocznicę ślubu Beaty i Leszka – podziękowanie z prośbą o błogosławieństwo Boże.
12:00+ Jadwiga, Czesław, CR Zambrzyckich i Targońskich
18:00+ Marian, Helena i Tadeusz
2017-04-18 - wtorek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.17]
13:00POGRZEB: Zbigniew Kirkor [89] CM. PAR. MIŁOSNA
17:30+ Mirosława [K] w 5 rocznicę śmierci.
18:00Zofia Pazdan - O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w 18 rocznicę urodzin
2017-04-19 - środa
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.18]
14:00POGRZEB: + Rafał Jan Przetakiewicz [48] CM. PF.
17:30+ Marian Chorębała w 7 rocznicę śmierci; Bartłomiej i Wanda.
18:00NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA [INTENCJE NA KARTKACH]
1. + Artur Barański.
2. + Danuta Kanafa.
2017-04-20 - czwartek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.19]
17:30+ Wanda Kotowska
18:00+ Kazimiera Dowiatowa w 12 rocznicę śmierci
2017-04-21 - piątek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.20]
17:15WYPOMINKI
18:001. MSZA WYPOMINKOWA
2. + Anna, Stanisław Rymor,
3. + Józef, Emilia, Witold oraz dziadkowie
2017-04-22 - sobota
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.21]
12:00ŚLUB: Mariola Anna Dałomis i Tomasz Piotr Grzegrzółka
17:30+ Feliksa, Jan, Tadeusz, Stanisław
18:00+ Wiktoria, Franciszek i rodzice CR Stosio
2017-04-23 - niedziela
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.22]
09:001. + Rafał Karykowski 8 rocznica śmierci.
2. Piotr, Marianna, Mieczysław Raczkowscy, Ania Brama.
10:30+ Irena, Jan Nowak i rodzice [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30+ Władysław Czesław Józef Rędaszka
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. W 60 rocznicę ślubu Genowefa i Jan dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo także dla rodziny.
2. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Małgorzata, Franciszek, Piotr
3. O nawrócenie i życie sakramentalne dla Dawida i jego bliskich.
4. + Stefan i Wanda Młynarscy oraz rodzice.
5. + Irena Krasuska w miesiąc po śmierci.
6. + Edward Dąbrowski w miesiąc po śmierci.
7. + Marian Szostak w 10 rocznicę śmierci – o dar nieba.
CHRZTY:
Maria Gabriela Dmowska; Wojciech Adamski; Małgorzata Elżbieta Rosik; Stefan Tomasz Popiński, Piotr Bronisz; Lena Turlej; Kazimierz Jan Bień; Jakub Strzelecki.
18:00+ Jan Piróg w 8 rocznicę śmierci.
20:00Dziękczynna za 20 lat małżeństwa Anny i Krzysztofa z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla nich i ich dzieci: Julii i Damiana.
2017-04-24 - poniedziałek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.23]
17:30+ Stanisława Janczewska 30 rocznica śmierci
18:00W 16 rocznicę urodzin Helena z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Pocieszenia
2017-04-25 - wtorek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.24]
17:30+ Halina, Wacław, Apolonia i wszystkich zmarłych z rodzin Drosiów i Siwków.
18:00Bernarda i Paweł Mikulscy z racji na 47 rocznicę małżeństwa oraz Katarzyna i Michał Śmigielscy z racji na 6 rocznicę małżeństwa o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego.
2017-04-26 - środa
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.25]
17:30Dziękczynno – błagalna o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla Beata i Janusz Chmielewscy z racji na 30 rocznicę ślubu
18:00NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA [INTENCJE NA KARTKACH]
1. O umocnienie w miłosiernej miłości dla Jadwigi. Za jej rodzinę – nawrócenie dzieci i wnuków, o dar życia wiecznego dla zięciów i męża. O przecięcie duchowych węzłów zła w jej domu.
2017-04-27 - czwartek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.26]
17:30+ Sabina Dronka w 3 rocznicę śmierci.
18:00O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agnieszka z okazji rocznicy urodzin.
2017-04-28 - piątek
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.27]
17:30+ Genowefa Rodziewicz.
18:00W intencji Różańca Rodziców pod wezwaniem Św. Beretty Molli
2017-04-29 - sobota
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.28]
17:30+ Józefa, Feliks, Andrzej, Ireneusz, Wirgiliusz, Małgorzata, CR Wojdów
18:00+ Eugeniusz Paczuski, Julianna i Józef Paczuscy, Marianna i Bolesław Koszewscy.
2017-04-30 - niedziela
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.29]
09:001. + Jan Linek
2. + Zygmunt i Władysław Olszewscy i zmarli z rodziny Olszewskich.
10:30O Boże błogosławieństwo w 5 rocznicę urodzin Hania i 7 rocznicę ślubu Małgorzata i Piotr [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Roman i Zofia Bereda z okazji 50 lat małzeństwa oraz dla całej rodziny i synów z rodzinami
12:001. Za rodzinę Józefa Bartasa. O nawrócenie dla żyjących i uwolnienie z czyśćca dla zmarłych.
2. Dziękczynno – błagalna Irena Helena – 50 rocznica chrztu
3. + Jerzy Kluczyński w 4 rocznicę śmierci
4. + Jan Malita
5. + Jerzy Matylda, Jadwiga, Henryk, Stanisław, Helena, CR Sawiccy, Matusik i Kaczorek.

CHRZTY PO MSZY ŚWIĘTEJ
Szymon Peryt; Stefan Kazimierz Rogala
18:00+ Kazimierz Kuczera i jego rodzice; Eugenia Ludwik Zdzisław, Stanisław, Wiesława
20:00+ Andrzej Karkowski w 20 rocznicę śmierci.
2017-05-01 - poniedziałek
07:00+ Wiesław, Irena, Stanisław Wołosz, Stanisław Kowalczyk
17:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.30]
17:30Nabożeństwo majowe
18:00+ Eugenia i Zygmunt Ćmoch; Anna i Józef Pazio
2017-05-02 - wtorek
07:00+ Stanisława i Władysław Stańczak
17:00+ Zygmunt Pazio
17:30Nabożenstwo majowe
18:00+ Konstanty Kosieradzki
2017-05-03 - środa
07:00+ Jadwiga Drapała w rocznicę urodzin
10:00+ Anna i Stanisław
12:00UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
+ Henryk Wysokiński
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE POŁĄCZONE Z NABOŻEŃSTWEM DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
18:001. Marianna i Jan Sikorcy
2017-05-04 - czwartek
07:00W intencji całej rodziny Nawrot o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
17:00+ Stanisław, Jadwiga, Anna Niewiarowscy
17:30Nabożeństwo majowe
18:00+ Katarzyna Krawczyńska; Aleksander Kamiński
2017-05-05 - piątek
07:00W intencji całej rodziny Nawrot o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
16:30O dobre zdanie matury dla Marty
17:30Nabożeństwo majowe
18:00Intencja wynagradzająca od kół Żywego Różańca
2017-05-06 - sobota
07:00+ Grzegorz Mistewicz w 27 rocznicę śmierci; Jan i Jadwiga Kępkowicz
12:00Intencja wynagradzająca od kół Żywego Różańca
17:30Nabożeństwo majowe
18:00+Jan, Wiktoria, Jacek, Celina, Stanisław
2017-05-07 - niedziela
07:00O zdrowie dla Stanisławy Kruk
09:001. + Nieścierowicz Gustaw; Jan i Aleksandra; Józef i Anna; Aleksandra.
2. Czesława i Stanislaw Góreccy; Zofia i Edward Boruccy
10:30+ Stanisław i Bronisława Fudal; ich dzieci Kazimiera i Aleksander; CR Fudal; Maryasz; Wituszyńscy [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30+ Stanisława, Genowefa, Józef Czesuch, CR Czesuch i Kądzioł
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. W 11 rocznicę ślubu Katarzyna i Piotr o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla nich ich dzieci i całej rodziny
2. O zdrowie dla Tomasza
3. Dziękczynno błagalna w rocznicę urodzin Sławomir i za całą jego rodzinę
4. + Ks. Prałat Wacław Koryś
5. + Stanisław, Helena Szczęsna
6. + Beata Trajer i zmarłych z rodziny Serafin, Kardas, Machól i Farjaszewscy
7. + Grzegorz Sulich i dusze w czyśćcu cierpiące
8. + Romana [K] Fryc
9. + Marceli Wiśniewski w 8 rocznicę śmierci oraz o pomyślność dla żony, dzieci i prawnuków
17:30Nabożeństwo majowe
18:00Zbigniew Jacek Wieczorek w 10 miesięcy po śmierci
20:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w podziękowaniu za dar życia z prośbą o zdrowie,
opiekę Matki Bożej Pocieszenia dary Ducha Świętego dla Maciej Gierczycki w 16 rocznicę urodzin;
dla Józef Trojanowski w 83 rocznicę urodzin i dla Wojciech Trojanowski w 62 rocznicę urodzin
2017-05-08 - poniedziałek
07:00+ Stanisław, Darek, Marta, CR Górskich i Czarnockich
17:00+ Stanisław, Pelagia i Zdzisław Żerańscy; Stanisława, Ewaryst i Antoni Fedorowicz
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00Józefa, Stanisław Żmurek; Zofia Dworak
2017-05-09 - wtorek
07:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Nawrot
17:00+ Stanisław, Helena, Ludwik
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ Stefania, Franciszek, Stanisław, Franciszek
2017-05-10 - środa
07:00+ Zbigniew Kirkor od rodzin Maciejewskich, Grochowskich, Ciesłowskich
17:00+ Karolina w 5 rocznicę śmierci; + Krzysztof w 10 rocznicę śmierci; Mieczysław, Zbigniew Piotr Jaczewscy
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE POŁĄCZONE Z NABOŻEŃSTWEM DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
18:00 --
2017-05-11 - czwartek
07:00+ Stanisław i jego rodzice
17:00Intencja wolna
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ CR. Sowłaszkow; Stanisława, Elżbieta, Grażyna, Tadeusz, Marian
2017-05-12 - piątek
07:00+ Małgorzata i pokój serca dla jej bliskich.
17:00+ Kazimierz 5 rocznica śmierci
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ Helena Kurek 20 rocznica śmierci
2017-05-13 - sobota
07:00+ Paweł, Janina, Józef Soberka
17:00[GÓRA] ŚLUB: Agnieszka CHMIELEWSKA – Paweł MAŁECKI
17:00[DÓŁ] Intencja wynagradzająca za bluźnierstwa i obojętności, którymi znieważane są NajświęSerce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi. Błaganie o pokutę i nawrócenie dla biednych grzeszników, szczególnie tych, których życie jest bezpośrednio zagrożone.
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ Grzegorz Sulich; dusze w czyśćcu cierpiące
2017-05-14 - niedziela
07:00+ Antoni i Bronisława Chanke; Ignacy Talacha
09:00+ Zofia, Zygmunt, Henryk Ptasińscy i Marianna oraz Marian Sabak
10:30+ CR Starczewskich, Józefa, Stanisław, Janusz [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30+ Wacława Mularczyk (intencja od rodziny Sobiechów)
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. Dziękczynno – błagalna w intencji Stanisława w 80 rocznicę urodzin i błogosławieństwo dla całej rodziny.
2. Dziękczynno – błagalna w intencji Zofii w rocznicę 70 urodzin

CHRZTY:
1.
17:00NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ Antoni i Bronisława Chanke; Ignacy Talacha
20:00+ Grzegorz Sulich i dusze w czyśćcu cierpiące
2017-05-15 - poniedziałek
07:00+ Gerard Jan i Marianna, Chmiel Jan, Andrzej i Agnieszka
17:00+ Zofia, Henryk, Jan Jeżak i ich rodzice
17:30NABOŻEŃSTRZO MAJOWE
18:00+ zmarłych z całej rodziny Sołtysiak; Rodziców Sołtysiak i siostrę Zofia, Małgorzata, Władysław i dziadków Sołtysiak
2017-05-16 - wtorek
07:00+ Krystyna, Jerzy, Zofia, Helena
17:00+ Irena i Michał Radzikowscy
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00Albina Gliwka o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB Pocieszenia z racji na 90 rocznicę urodzin.
2017-05-17 - środa
07:00+ Grzegorz Sulich i dusze w czyśćcu cierpiące
17:00 + Anna i Tomasz, Lucyna, Mieczysław, Bolesław
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE POŁĄCZONE Z NABOŻEŃSTWEM DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
18:001. O Boże błogosławieństwo, opiekę MB Pocieszenia dla Zosi z racji 11 rocznicy urodzin.
2. O Boże błogosławieństwo w 38 urodziny Huberta z prośbą o łaski i dary Boże dla przyszłego ojca.
2017-05-18 - czwartek
07:00Za duszę śp. Jana i Heleny Starak Edmunda i Lucyny Tołoczko
17:00+ Zofia i Feliks Smolak, Grażyna i Monika Witan
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ Rodzice Linek, Osińscy, i zm dzieci, Albert i księża z rodziny.
2017-05-19 - piątek
07:00O Boże błogosławieństwo dla Małgorzata i Janusz 11 rocznica ślubu; 7 rocznica urodzin Jan; Zosia z okazji imienin
16:15WYPOMINKI
17:00MSZA WYPOMINKOWA
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00Grzegorz Sulich i dusze w czyśćcu cierpiące
2017-05-20 - sobota
07:00O Boże błogosławieństwo dla Emilia w 24 rocznicę urodzin
17:00+ Janina i Ludwik Czajka
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00Wanda Kotowska
2017-05-21 - niedziela
07:00+ Genowefa, Stanisław Jabłońscy
09:00O zdrowie i boże błogosławieństwo dla Piotra.
10:30Rezerwacja Iwona Krajewska [DOLNY KOŚCIÓŁ]
10:30+ zm. Helena, Józef Reguła
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. Grażyna i Grzegorz z prośbą o błogosławieństwo Boże z racji na 25 rocznicę ślubu
2. Dziękczynno – błagalna z okazji 18 rocznicy urodzin Pawła z prośbą o błogosławieństwo Boże.
3. + Rafał Jan Przetakiewicz
4. + Stanisław Mazur w 1 rocznicę śmierci i Saturnina – Marianna Mazur
5. + Eugeniusz Mielcarz i Anna Słowik
6. [?] Zbigniew i Czesław Szulim; Stanisława i Jan Matosek, Józef Żurawski
17:00NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00O pokój serca i wszelkie dobro dla Genowefy z okazji urodzin
20:00+ Grzegorz Sulich i dusze w czyśćcu cierpiące.
2017-05-22 - poniedziałek
07:00+ Szymon Wiśniewski
17:00+ Grzegorz Sulich i dusze w czyśćcu cierpiące.
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00W intencji Bartosza w 17 urodziny
2017-05-23 - wtorek
07:00+ CR Cupów, Karów
17:00+ Grzegorz Sulich i dusze w czyśćcu cierpiące.
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00BIERZMOWANIE
1. W intencji bierzmowanych
2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski 2 rocznica ślubu Magda i Grzegorz
2017-05-24 - środa
07:00+ Jerzy, Zygmunt, Dziadków z obu stron Szczygielskich, Goławskich, Strusów
17:00+ Czesław Jarosz 3 rocznica śmierci, mama Zofia, siostra Anna
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE POŁĄCZONE Z NABOŻEŃSTWEM DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
18:00O pokój serca dla Genowefy Kędziory, Nawrócenie bliskich i o zbawienie wieczne dla zmarłych – szczególnie córki Urszuli.
2017-05-25 - czwartek
07:00O nawrócenie Barbary
17:00+ Marian i Henia Szostak oraz rodzice, bracia z rodziny Bieńkowskich o dar nieba
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ Helena Barańska w dniu urodzin
2017-05-26 - piątek
07:00O błogosławieństwo Boże dla dzieci i całej rodziny
17:00+ Bogdan Koszewski 4 rocznica śmierci
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ Henryk Osiak
2017-05-27 - sobota
07:00+ Paweł i Sławomir Palusińscy
17:00ŚLUB: Kamila Mróz i Karol Kryśkiewicz [GÓRNY KOŚCIÓŁ]
17:00W podziękowaniu za uratowanie życia z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Huberta
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ Franciszek Grabowski
2017-05-28 - niedziela
07:00+ Jan i Stanisława Piotrkowicz; Benedykt
09:00Dziękczynno Błagalna w 2 rocznicę ślubu Izabeli i Piotra z prośbą o potrzebne łaski, opiekę MB Pocieszenia oraz dar rodzicielstwa
10:30Intencja wolna [KOŚCIÓŁ DOLNY]
10:30+ Zuzanna, Jan zmarli z rodziny Jastrzębskich i Górskich
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. O Boże błogosławieństwo, Opiekę Matki Bożej Pocieszenia i dary Ducha Świętego dla Księdza Proboszcza z racji na 29 rocznicę Święceń Kapłańskich.
2. O zdrowie i potrzebne łaski dla Michała Bartnickiego

CHRZTY:
1. Filip Rafał Chmielewski;
2. Lilianna Waś;
3. Krystian Damian Baczyński;
16:00MSZA ŚWIĘTA PIERWSZOKOMUNIJNA:
O Boże błogosławieństwo i łaski w 10 rocznicę urodzin dla Karol
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ Jerzy Grubek 3 rocznica śmierci.
20:00+ Barbara Pieńczuk w 15 rocznicę śmierci, w dniu urodzin.
2017-05-29 - poniedziałek
07:00+ Felicja
17:00+ Feliksa i Edward Zofia i Bronisław, Wanda i Roman
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ Eugeniusz i Maryla Paczuscy
2017-05-30 - wtorek
07:00Za parafian
17:00+ Wiktoria Hawryluk w 1 rocznicę śmierci
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00O Boże błogosławieństwo Boże Agata i Jarosław w 20 rocznicę ślubu
2017-05-31 - środa
07:00Kamil w 17 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego i opiekę MB Pocieszenia na dalsze lata życia.
17:00+ Edward Peryt w 3 rocznicę śmierci
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE POŁĄCZONE Z NABOŻEŃSTWEM DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
18:001. 2 rocznica ślubu Izabela i Piotr o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i dar rodzicielstwa.
2. + Elżbieta Zdanowicz, Stefania Tynkowska, Henryk Tynkowski
3. + Cieślik Maria w 1 rocznicę śmierci.
2017-06-01 - czwartek
07:00+ Stefania i Antoni [GR.1]
17:00+ Marian Łabędź 7 rocznica śmierci
17:30NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00+ Józef, Janina, Paweł Soberka
2017-06-02 - piątek
07:00+ Stefania i Antoni [GR.2]
16:30+ Henryk Wysokiński
17:30NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00Intencja wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
2017-06-03 - sobota
07:00+ Stefania i Antoni [GR.3]
12:00Intencja wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
15:00ŚLUB: Joanna Mazurczak i Wojciech Mazurczak
CHRZEST: Anna Mazurczak
17:30NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18:00O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB Pocieszenia dla Aleksander [m] z racji na 9 rocznicę urodzin.


Pierwsze czytanie: Dz 1, 1-11Uniósł się w ich obecności w góręPsalm responsoryjny: Ps 47 (46), 2-3. 6-7. 8-9 (R.: por. 6)Drugie czytanie: Ef 1, 17-23Bóg posadził Chrystusa po swojej prawicyŚpiew przed Ewangelią: Mt 28, 19. 20Ewangelia: Mt 28, 16-20Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
<--niedziela
2017-5-28
-->
brak osób zadeklarowanych na wybrany dzień
zgłoś się
zgłosić można się jedynie na dni przyszłe
07:00+ Jan i Stanisława Piotrkowicz; Benedykt
09:00Dziękczynno Błagalna w 2 rocznicę ślubu Izabeli i Piotra z prośbą o potrzebne łaski, opiekę MB Pocieszenia oraz dar rodzicielstwa
10:30Intencja wolna [KOŚCIÓŁ DOLNY]
10:30+ Zuzanna, Jan zmarli z rodziny Jastrzębskich i Górskich
12:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA:
1. O Boże błogosławieństwo, Opiekę Matki Bożej Pocieszenia i dary Ducha Świętego dla Księdza Proboszcza z racji na 29 rocznicę Święceń Kapłańskich.
2. O zdrowie i potrzebne łaski dla Michała Bartnickiego

CHRZTY:
1. Filip Rafał Chmielewski;
2. Lilianna Waś;
3. Krystian Damian Baczyński;
16:00MSZA ŚWIĘTA PIERWSZOKOMUNIJNA:
O Boże błogosławieństwo i łaski w 10 rocznicę urodzin dla Karol
17:30NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00+ Jerzy Grubek 3 rocznica śmierci.
20:00+ Barbara Pieńczuk w 15 rocznicę śmierci, w dniu urodzin.
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000