- 2013
2013-05-19 00:49:27
2 DZIEŃ: Przekroczenie granicy w Świecku, przejazd przez Hannover, Kolonię do Paryża. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu.
3 DZIEŃ: Śniadanie. Pobyt w Paryżu (Katedra Notre Dame, Plac Zgody, Ile de la Cite, Kaplica Cudownego Medalika, Pola Marsowe, Wieża Eiffla, rejs statkiem po Sekwanie). Nocny przejazd przez Orlean, Tours, Bordeaux do Lourdes.
4 DZIEŃ: Zakwaterowanie w hotelu, udział w Procesji Eucharystycznej i Procesji Różańcowej. Kolacja i nocleg w hotelu.
5 DZIEŃ: Śniadanie. Zwiedzanie Bazyliki Niepokalanego Poczęcia, Bazyliki Piusa X, Krypta, Kościół św. Bernadety, Kaplica Sakramentu Pokuty, Droga Krzyżowa, Źródło Massabielle, Młyn de Boly, Le Cachot. Kolacja i nocleg w hotelu. Udział w Procesji Maryjnej.
6 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd przejazd przez Burgos, Salamankę i Coimbrę do Fatimy, udział w Nabożeństwie Różańcowym i Wieczornej Procesji ze świecami. Kolacja i nocleg w hotelu.
7 DZIEŃ: Śniadanie, całodzienny pobyt w Fatimie, zwiedzanie Sanktuarium, Klasztor Batalha, Sanktuarium Nazare, Wieczorne Nabożeństwo Różańcowe. Kolacja i nocleg w hotelu.
8 DZIEŃ: Śniadanie, Droga Krzyżowa, Studnia Anioła, Ajustrel. Przejazd przez Madryt i Saragossę do Barcelony.
9 DZIEŃ: Udział we Mszy Świętej w Sanktuarium Montserrat, odpoczynek na Wybrzeżu Costa Brava. Kolacja i nocleg.
10 DZIEŃ: Śniadanie. Zwiedzanie Barcelony Katedra Św.Eulalii, Rambla, Sagrada Familia, Kolumna Kolumba, Wzgórze Montjuic i Palau Nacional, tereny olimpijskie. Kolacja i nocleg w hotelu.
11 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do La Salet, zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej, nocleg w Domu Pielgrzyma.
12 DZIEŃ: Przejazd do Włoch. Pobyt w alpejskim Sanktuarium Madonna della Corona. Kolacja i nocleg w hotelu.
13 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd przez Weronę i Wiedeń do Czech. Nocleg w hotelu w okolicach Brna.
14 DZIEŃ: Śniadanie. Przekroczenie granicy Polski w Cieszynie, udział we Mszy Świętej w Częstochowie. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach wieczornych.

Cena - 2850 zł - obejmuje:
      Przejazd autokarem Mercedes Tourismo (WC, 2 kierowców, klimatyzacja, DVD, euro 4);
      11 noclegów w hotelach w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym;
      10 śniadań, 9 obiadokolacji
      Opieka licencjonowanego pilota;
      Ubezpieczenie NW, KL.

Zapisy i informacje:
      Ks. Arkadiusz Lao, tel. 606 249 238,
      Ks. Andrzej Lubowicki, tel: 507 062 069
      Grażyna Tul, tel: 503 039 537
      a także na stronie: www.pielgrzymuj.pl

x. Arek