- 2013
2013-04-20 22:59:06
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
  1. IV Niedziela Wielkanocna, Niedziela Dobrego Pasterza. Msze św. o godz.: 7:00, 9:00, 9:00 w kaplicy Matki Bożej, 10:30, 10:30 w kaplicy Matki Bożej, 12:00 i 18:00, o godz. 17:30 w kaplicy Różaniec w intencji księży i o nowe powołania kapłańskie.
  2. Do nabycia prasa katolicka, tygodniki: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny.
  3. We wtorek 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. W środę 24 kwietnia wspomnienie św. Jerzego, męczennika. W tym dniu o godz. 18:00 modlitwy do Matki Bożej Pocieszenia, a po nich Msza św. zbiorowa.
  5. W czwartek 25 kwietnia św. Marka Ewangelisty, imieniny bp Marka Solarczyka, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. Jest to również dzień modlitw o urodzaje oraz błogosławieństwo dla rolników i głodujących. Przed Mszą św. o godz. 18:00 procesja błagalna do Krzyża Misyjnego ze śpiewem litanii do Wszystkich Świętych.
  6. Są do odebrania karty na kolonie dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Uprzejmie prosimy o wypełnienie kart i wpłacenie zaliczki w wysokości 300 zł do dnia 28 kwietnia. Informujemy również, że wszystkie osoby będące na liście rezerwowej mogą jechać na kolonie. Szczegółowe informacje u ks. Arkadiusza Lao.
  7. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 28 kwietnia o godz. 19.00 w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia. Obecność obowiązkowa.

x. Arek