Wpisane przez: Wojtek
Kategoria:
- 2017
2017-07-01 23:33:16
  1. Wakacyjny porządek Mszy Św. – w tygodniu o g. 7:00 i o 18:00, natomiast w niedzielę o g. 7:00 (dolny kościół), 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 i o 20:00 (dolny kościół).
  2. W okresie wakacji ulegają zmianie godziny urzędowania kancelarii parafialnej. Kancelaria czynna jest w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 18:45 - 20:15.
  3. W tym tygodniu obchodzimy następujące święta: w poniedziałek 03 lipca Św. Tomasza Apostoła;
  4. W środę o godzinie 18:00 Modlitwy do Matki Bożej Pocieszenia. Prośby i podziękowania składamy na kartkach w zakrystii.
  5. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Po Mszy Świetej o godzinie 18:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji powołań kapłańskich.
  6. W piątek – Pierwszy piątek miesiąca: Msze Święte o godzinie 7:00, 16:30 i 18:00; spowiedź dla wszystkich od godziny 17:00; Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17:30.
  7. Składamy serdeczne życzenia pracownikom naszej parafii, którzy w tym tygodniu obchodzili imieniny: Pani Halinie, Panu Pawłowi i Panu Piotrowi.
  8. Wszystkim odpoczywającym i wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje i urlop były miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu.
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej; do nabycia w zakrystii.

Intencje mszalne (02 – 10-07-2017)
2017-07-02 - niedziela
07:00+ Jan Tkacz
09:00+ Stanisław, Regina i Juliusz Sawiccy; Marian, Joanna, Kazimierz, Stefan Szymańscy
10:30+ Stanisław, Stefania Mikulscy
12:001. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i Dary Ducha Świętego
dla Jakuba z racji na 3 rocznicę urodzin i Kamila w 31 rocznicę urodzin.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Pocieszenia
dla Iwona i Piotr Wojciechowscy z okazji 15 rocznicy ślubu
3. Janina Sawicka
4. + Ks. Prałat Wacław Koryś.
18:00+ Halina i Ryszard Urban
20:00+ Antoni, Rober i Sabina Chmielewscy
2017-07-03 - poniedziałek
07:00+ Maciej Jóśkowiak
18:00+ Jan Roguski 4 rocznica śmierci
2017-07-04 - wtorek
07:00O Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Andrzeja Pawlaków oraz Elżbiety Orlińskiej
18:00Za duszę śp. Marian i Henryka [K] Szostak oraz za rodziców i braci z rodziny Bieńkowskich
2017-07-05 - środa
07:00+ Kazimierz Kruk
18:00NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA
2017-07-06 - czwartek
07:00+ Marianna Wysocka w 30 dn. po śmierci.
18:0025 rocznica ślubu Ewa i Robert z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata wspólnego życia.
2017-07-07 - piątek
07:00+ Zygmunt w 11 rocznicę śmierci.
16:00+ Stanisława i Stanisław Waleccy; + Stanisław, Emilia, Anna, Mieczysława Buc; + Bogdan Koszewski.
18:00Intencja wynagradzająca od Kół Żywego Różańca
2017-07-08 - sobota
07:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marianny i Mariusza z okazji urodzin.
17:00ŚLUB: ŁUKASZ ŚWISTAK I RENATA SIPORSKA
18:00+ Renata w 1 rocznicę śmierci.
2017-07-09 - niedziela
07:00+ Czesława i Henryk Pietrzyk
09:00+ Zbigniew Jacek Wieczorek w 1 rocznicę śmierci; Marek Dźwigała 5 rocznica śmierci
10:30+ Helena Starczewska i Henryk Starczewski
12:001. + Ireneusz Jasiński w 1 rocznicę śmierci
2. + Mieczysława, Paweł Mirosław, Aleksander, Waleria z rodziny Rączków
3. + Czesław Witan w 6 rocznicę śmierci
18:00+ Lucjan Kaleta w 5 rocznicę śmierci
20:00W 10 lecie firmy o błogosławieństwo Boże dla pracowników

Podziel się:
sledzik
Facebook
1. czytanie(Mdr 12, 13. 16-19)Dobroć Boga dla ludziPsalm(Ps 86 (85), 5-6. 9-10. 15-16a (R.: por. 5a))Panie, Ty jesteś dobry i łaskawy2. czytanie(Rz 8, 26-27)Duch Święty przychodzi z pomocą naszej słabościAklamacja(Por. Mt 11, 25)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia(Mt 13, 24-43)Przypowieść o chwaście wśród zboża Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
<--niedziela
2017-7-23
-->
brak osób zadeklarowanych na wybrany dzień
zgłoś się
zgłosić można się jedynie na dni przyszłe
07:00+ Henryk Jezierski 2 rocznica śmierci
09:00+ Janina, Henryk, Ryszard Buczek
10:30+ Krzysztof Truszczyński [imieninowa] + Janina Piłczyńska
12:001. O Boże błogosławieństwo dla Stasia w 9 rocznicę urodzin.
2. O zdrowie dla Józefa Ochnio i siłę w walce z chorobą

CHRZEST:
1. Hanna Marta Skrzypiec, 2. Daniel Cyngalow; 3. Julia Lewandowska; 4. Natasza Kowalczyk;
5. Aleksander Tomasz Keller
18:00+ Tadeusz Michalik, CR Michalik, Witanowscy
20:00+ Eugeniusz i Maria Paczuscy
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ok
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000