- 2017
2017-02-11 07:12:46
11 lutego święto Matki Bożej z Lourdes – patronki chorych - Światowy dzień Chorego.

To specjalne zaproszenie do modlitewnej pamięci i ofiarowania cierpienia w intencjach najbardziej potrzebujących.

Wsród wielu swiadectw niezwykłej mocy TEJ MODLITWY jest i to Katarzyny i Grzegorza Sulichów. Związani przez wiele z naszymi lokalnymi wspólnotami Ruchu Światło-Zycie. Od pół roku Grzegorz zmaga się z ciężką chorobą, która stała się niezwykłym narzędziem ich wspólnego - małżeńskiego i rodzinnego apostolstwa.

Zapraszam do posłuchania opowieści Kasi.

Zapraszam też do posłuchania

świadectwa s. Magdaleny – ze wspólnoty zakonnej działającej w naszej parafii - pracującej w jednym z warszawskich szpitali

oraz do świadectwa doznanych łask uzdrowienia w Lourdes – pani Wiesławy Kowalskiej.

Przy tej okazji dobra wiadomość dla chętnych do pielgrzymowania do Lourdes – chorych i cierpiących. We wrześniu będzie taka możliwość. Informacje u Zelatorki naszych parafialnych Kółek różańcowych – Agaty Lachowicz

Małgosia Witan

Pierwsze czytanie: 1 J 1, 5 – 2, 2Krew Chrystusa oczyszcza nas z grzechuPsalm responsoryjny: Ps 103 (102), 1-2. 3-4. 8-9. 13-14. 17-18 (R.: por. 1a)Śpiew przed Ewangelią: Por. Mt 11, 25Ewangelia: Mt 11, 25-30Tajemnice królestwa objawione prostaczkom Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
<--sobota
2017-4-29
07:00+ Janina i Stanisław Grądzcy. [GR.28]
17:30+ Józefa, Feliks, Andrzej, Ireneusz, Wirgiliusz, Małgorzata, CR Wojdów
18:00+ Eugeniusz Paczuski, Julianna i Józef Paczuscy, Marianna i Bolesław Koszewscy.