- 2016
- 2017
2017-01-10 09:31:40
Kolędowaliśmy 30 grudnia 2016r. Było 5 grup kolędniczych. Tworzyły je głównie dzieci należące do bielanek, scholi, ministrantów. W tym roku ofiary składane przez tych, których kolędnicy odwiedzali, przeznaczone są na projekty dla biednych dzieci w Tajlandii. Zebraliśmy ponad 1500 zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli drzwi swoich serc i domów.

6 stycznia na Mszy św. o 10.30 Kolędnicy Misyjni, w strojach kolędniczych, uczestniczyli aktywnie we Mszy św. Modliliśmy się za dzieci z krajów misyjnych, a szczególnie z Tajlandii oraz za tych, którzy przyjęli kolędników.

s. Francesca

Kolędnicy misyjni
07:00 - K D† Józefa Lachowicz – greg 19
10:00 - K G† Anna-Barbara Mroczkowska (od rodziny Mroziaków z Radymna))