- 2016
2016-03-21 00:34:26
Dzięki ogromnej pracy wielu osób, dzięki wielkiemu zaangażowaniu aktorów i opiekunów, a przede wszystkim dzięki Łace Bożej mogliśmy oglądać (i przeżywać w naszych sercach) Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez dzieci i młodzież z naszej parafii.

Szczególne podziękowania należą się dorosłym: p. Iwonie, p. Małgorzacie. p. Pawłowi i p. Pawłowi, którzy wraz z aktorami ciężko zapracowali na dzisiejszy sukces. Należy z tego miejsca podziękować również rodzicom dzieci bez których to wielkie dzieło nie doszłoby do skutku. Jednak czym byłaby ta cała praca bez iskry, która zapaliła pomysł, to ks. Zbyszek, to on "tchnął ducha"- miał "wizję", oryginalne pomysły, dowartościowywał aktorów. Dyskretnie przeprowadził to Dzieło. Tak jak trzeba. Po kapłańsku.

Kto był zapewne długo będzie wspominał to co mogliśmy razem przeżywać.

Misterium Męki Pańskiej
Komentarze dodaj
Iwona K
2016-03-27 15:16