Adoracja!
- 2015
2015-12-28 16:27:01
Kolędnicy Misyjni Dzieciom z Madagaskaru

W niedzielę Świętej Rodziny dzieci z naszej Parafii w sześciu grupach kolędniczych pod opieką rodziców, sióstr misyjnych i ks. Zbigniewa, odwiedziły rodziny w Sulejówku.  W każdym życzliwym domu dzieci zostawiły obrazek - pamiątkę, z modlitwą o Boże błogosławieństwo.
Akcja kolędników misyjnych już od kilkunastu lat jest propagowana w naszej Parfaii i przypomina nam, że Chrystus narodził się dla wszystkich ludzi, a jest jeszcze wielu, którzy Go nie znają i niejednokrotnie żyją w skrajnym ubóstwie i bez podstawowych środków do życia. Poprzez taką akcję możemy im pomóc nie tylko modlitwą, ale również konkretnymi ofiarami materialnymi.
W tym roku złożone ofiary zostana przekazane na potrzeby Kościoła na Madagaskarze.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, którzy zechcieli wesprzeć kolędników misyjnych, a przede wszystkim Rodzicom, którzy pomagali w przygotowaniach tej szlachetnej akcji misyjnej.

W uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia w patronalne święto Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci, zapraszamy wszystkich na Uroczystą Mszę świętą z udziałem dzieci na godzinę 16.30. Podczas Eucharystii będziemy dziękować za ludzi dobrej woli, którzy wspierają Dzieło Misyjne Kościoła, poprzez swoją modlitwę i ofiarę.

s.Eliza

Kolędnicy Misyjni
2018-02-23 - piątek
16:00ulica PADEREWSKIEGO (od Sobieskiego do Żeromskiego)
1. czytanie(Ez 18, 21-28)Bóg nie chce śmierci grzesznikaPsalm(Ps 130 (129), 1b-2. 3-4. 5-7a. 7b-8 (R.: por. 3))Gdy grzechy wspomnisz, któż się z nas ostoi?Aklamacja(Ez 18, 31ac)Chwała Tobie, Słowo BożeEwangelia(Mt 5, 20-26)Pojednaj się najpierw z bratem swoim Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00Gregorianka 22: + Krzysztof Sapiela i Eugeniusz Bajerowski
17:00Droga Krzyżowa dla dzieci
17:30+ Wojciech Piętak w 2 r. śm.
18:00+ Stanisław i Marek
18:30Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych