- 2015
2015-08-09 06:02:51
Program Nabożeństwa Zaśnięcia Matki Bożej
w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia - 2015 r.

Piątek, 14 sierpnia 2015 r.
  • Godz. 19:50 - procesjonalne przeniesienie figury Matki Bożej Zaśniętej z kaplicy (kościół dolny) do kościoła górnego, po czym odbędą się Uroczyste Nieszpory ze Słowem Bożym.
  • Po Nieszporach procesja z figurą Matki Bożej do 5 ołtarzy (Zwiastowania, Nawiedzenia, Bożego Narodzenia, Wniebowzięcia i Ukoronowania). Pamiętajmy, aby przynieść Matce Bożej kwiaty.
  • Następnie przeniesienie figury Matki Bożej do górnego kościoła i Msza Święta koncelebrowana, a po niej całonocne czuwanie.

Sobota, 15 sierpnia 2012 r. - Uroczystość Wniebowzięcia NMP
  • Godz. 6:45 - Godzinki.
  • Godz. 7:00 - procesjonalne wniesienie figury Matki Bożej Wniebowziętej, powitanie, Msza Święta.
  • Porządek Mszy Świętych w Uroczystość Wniebowzięcia NMP: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.
  • Godz. 17:00 - procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Wniebowziętej do 5 ołtarzy i o godz. 18:00 zakończenie uroczystości Mszą Świętą w kaplicy Matki Bożej oraz Apelem Jasnogórskim i zasłonięciem obrazu Matki Bożej Pocieszenia.

18:00 - K G1. † Józefa Lachowicz – greg 28
2. † Genowefa Molasy (1 r. śm oraz Czesław Molasy (23 r. śm)
3. O Boże bł., łaski najbardziej potrzebne w posłudze, szczególnie w wypełnianiu powołania, opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla wszystkich kapłanów posługujących w naszej parafii i tych którzy posługiwali, a dla zmarłych kapłanów łaskę wiecznego zbawienia