- 2012
2012-11-17 23:50:15
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
  1. 33 Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 9:00 w dolnym kościele, 10:30, 10:30 w dolnym kościele, 12:00 i 18:00, o godz. 17:40 Nieszpory. Msza o godz. 12:00 w języku łacińskim.
  2. Dziś o godz. 15:30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Najpierw odbędzie się konferencja, a potem Msza św.
  3. Dziś (niedzielą 18 listopada) w kościele górnym o godz. 19:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy w tą środę przyjmą sakrament dojrzałości chrześcijańskiej.
  4. Do nabycia prasa katolicka, tygodniki: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny.
  5. W poniedziałek 19 listopada wspomnie bł. Salomei, zakonnicy.
  6. We wtorek 20 listopada wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
  7. W środę 21 listopada, we wspomnienie Ofiarowania NMP, o godz. 18:00 młodzież z I klas szkoły średniej przyjmie sakrament bierzmowania, którego udzieli Ks. Bp Kazimierz Romaniuk. Polecamy ich modlitwie wszystkich parafian.
  8. W czwartek 22 listopada wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej.
  9. Jeśli masz 30 min. czasu w czwartek po wieczornej Mszy św. (czyli ok. 18:30), to przyjdź do Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia, gdyż będzie możliwość wysłuchania konferencji i krótkiej modlitwy adoracyjnej. Na spotkania zapraszamy w każdy II i IV czwartek miesiąca, przez cały "Rok Wiary". Najbliższa konferencja już 22 listopada. Temat: "KTO CELEBRUJE LITURGIĘ ORAZ ZNAKI I SYMBOLE W LITURGII".
  10. W sobotę 24 listopada wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.
  11. Zapraszamy na warsztaty małżeńskie "NAWIGACJA W RODZINIE" Nasza parafia włącza się aktywnie w duszpasterstwo rodzin i razem z Domowym Kościołem, czyli gałęzią rodzinną Ruchu Światło-Życie, zapraszamy na ciekawe, multimedialne warsztaty małżeńskie pt. "Nawigacja w rodzinie". W czasach powszechnie stosowanej nawigacji satelitarnej nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest wiedzieć: gdzie i jaką drogą należy podążać, zwłaszcza, jeśli prowadzimy nią współmałżonka i dzieci. Dlatego wszystkich małżonków i rodziców zapraszamy do Nawigacji w Rodzinie. W czasie warsztatów każdy z uczestników otrzyma pakiet pomocnych materiałów. Spotkanie odbędzie się w sobotę 24 listopada o godzinie 18.30, w Sali Domu Parafialnego (szkoła prywatna). Dodatkowe informacje i zapisy po Mszy świętej przed kościołem lub na stronie internetowej www.kibicujrodzinie.pl.
  12. W niedzielę 25 listopada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu o godz. 19:00 w kaplicy Matki Bożej odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy w tym roku rozpoczęli swoje przygotowania.
  13. W naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Włoch, Chorwacji i Bośni, w dniach 14-27.04.2013. Koszt 1200 zł + 285 euro. Zapisy u ks. Piotra. Szczegóły i program pielgrzymki można znaleźć w naszym informatorze "Sanktuarium".

x. Arek