- 2015
2015-03-09 21:11:58
Podczas kolejnego spotkania, dzieci z naszej Parafii wraz ze swoimi Rodzicami uczestniczyły we wspólnej Eucharystii, którą sprawował ks. Proboszcz Jan Gołębiewski.

Liturgia Słowa Bożego na III Niedzielę Wielkiego Postu, ukazała nam Pana Boga, który nieustannie troszczy się o człowieka i w swoim niezgłębionym miłosierdziu nieustannie znajduje miejsce dla niego.

Przykładem Boga pełnego mądrości są przykazania Boże, które są wciąż aktualne i oryginalne, one nie zniewalają nas, ale są „słowami Bożymi, które dają życie wieczne”.

Dzieci podczas procesji z darami przyniosły plakat z Dziesięcioma Przykazaniami Bożymi, aby zaznaczyć, że tylko wtedy, kiedy będziemy na poważnie przyjmowali Bożą naukę i wypełniali Boże Przykazania, będziemy głosili całemu światu „Chrystusa ukrzyżowanego”, który nie jest zgorszeniem i głupstwem dla innych, ale tym, który jest „mocą i mądrością Bożą”.

s. Eliza

Msza z udziałem dzieci