- 2014
2014-12-21 22:01:18

Dzisiaj w czwartą niedzielę adwentu w radosnym znaku zapalenia czwartej świecy, wyraziliśmy naszą gotowość na przyjęcie Pana Jezusa, który już jest tak blisko.
Podzieliliśmy się naszym wspólnym życiem, aby Jezus, który pragnie narodzić się w każdym ludzkim sercu odnalazł nas przygotowanymi na ten wielki dar.
Na zakończenie Eucharystii odbył się obrzęd rozesłania Kolędników Misyjnych.
Dzieci z naszej Parafii z hojnością odpowiedziały na wezwanie, aby pójść z przesłaniem Bożonarodzeniowym. Będą one kolędować 27 grudnia (sobota) od godz. 10.30. Bardzo prosimy o życzliwe przyjęcie małych misjonarzy, którzy tym razem pragną wesprzeć swoich potrzebujących rówieśników z Indii.

Dziękujemy dzieciom, a zwłaszcza ich rodzicom za otwartość i zaangażowanie dla wspólnego dobra dzieci z innych kontynentów, które cierpią niedostatek.

s. Rafaela Woźnica SSpS

Rozesłanie kolędników misyjnych
Brak wizyty duszpasterskiej na dziś.
Zobacz plan wizyty kolędowej
1. czytanie(2 Sm 1, 1-4. 11-12. 19. 23-27)Śmierć Saula i JonatanaPsalm(Ps 80 (79), 2 i 3b. 5-7 (R.: por. 4))Odnów nas, Boże, i daj nam zbawienieAklamacja(Por. Dz 16, 14b)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia(Mk 3, 20-21)Rodzina niepokoi się o Jezusa Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:00GREGORIANKA 20: + KAMIL STRUS
17:30Imieninowa w intencji Ks. Sebastiana Lisa