- 2014
2014-11-23 08:21:51
  1. Msze Św. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 - Msza Święta w języku łacińskim, 18.00. O godz. 17.40 nabożeństwo eucharystyczne z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.
  2. Do nabycia prasa katolicka: tygodniki Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny.
  3. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na remont spalonej katedry w Sosnowcu.
  4. Dziś na Mszy Świętej o 10.30 kilka scholanek i ministrantów zostanie oficjalnie włączonych do Służby Ołtarza. Wieczorem o 19.00 w szkole przy kościele zapraszamy na małe, integracyjne spotkanie ministrantów, bielanek i scholanek, niezależnie od wieku, a także rodziców, zwłaszcza rodziców dzieci przyjętych do służby.
  5. W poniedziałek - wspomnienie Andrzeja Dung - Lac i towarzyszy.
  6. Wtorek - wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  7. Środa - O godz. 18.00 modlitwy do Matki Bożej Pocieszenia. Po nich Msza Św. zbiorowa. Prośby i podziękowania składamy w zakrystii przed Mszą Świętą.
  8. Sobota - święto św. Andrzeja Apostoła.
  9. Niedziela 30 XI - I niedziela Adwentu. Czas umartwienia, modlitwy i oczekiwania na narodziny Jezusa Chrystusa.
  10. W niedzielę 30 XI zapraszamy obie grupy osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania na spotkanie w dolnym kościele o 19.15.
  11. Zapraszamy na sztukę teatralną wystawianą przez alumnów III roku Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskie.j Odbędzie się ona 13 grudnia (sobota) o godz. 16.00. Wyjazd autokarem spod kościoła o godz. 14.30. Sztuka nosi tytuł "Miecz obosieczny" na podstawie dramatu Jerzego Zawieyskiego pod tym samym tytułem. Koszt wyjazdu to 12 zł. Pieniądze wpłacamy przy zapisie. Zapisy u ks. Piotra.