- 2014
2014-10-05 18:17:27
  1. Msze Św. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00. Po tej Mszy krótka adoracja i procesja Eucharystyczna; Kolejna Msza Święta o godz. 18.00. O godz. 17.20 modlitwa różańcowa w kaplicy Matki Bożej.
  2. Do nabycia prasa katolicka: tygodniki Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny.
  3. 7 X wtorek - wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy do licznego udziału na Mszach Świętych i w modlitwie różańcowej.
  4. W środę o godz. 18.00 modlitwy do Matki Bożej Pocieszenia. Po nich Msza Św. zbiorowa. Prośby i podziękowania składamy w zakrystii przed Mszą Świętą.
  5. 9 X czwartek - Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka.
  6. Został wykonany chodnik na cmentarzu parafialnym. Prosimy o porządkowanie grobów (suche kwiaty, wypalone znicze, zeschłą trawę wynosimy do kontenerów).
  7. 23 X czwartek o godz. 18.00 zostaną poświęcone figury św. Jana Pawła II oraz sługi Bożego ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Bóg zapłać za składane ofiary na ten cel.
  8. Prosimy o zgłaszanie Mszy Świętych gregoriańskich na nowy rok 2015 do czerwca włącznie.
  9. Spotkanie osób przygotowujących się do Bierzmowania, jak również osób chcących w tym roku rozpocząć takie przygotowanie, odbędzie się dziś o godz. 19.00 w dolnym kościele. Na to spotkanie zapraszamy również rodziców nowych kandydatów.

18:00 - K G1. † Józefa Lachowicz – greg 28
2. † Genowefa Molasy (1 r. śm oraz Czesław Molasy (23 r. śm)
3. O Boże bł., łaski najbardziej potrzebne w posłudze, szczególnie w wypełnianiu powołania, opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla wszystkich kapłanów posługujących w naszej parafii i tych którzy posługiwali, a dla zmarłych kapłanów łaskę wiecznego zbawienia