Wpisane przez: ks. Zbigniew
- 2014
2014-04-13 08:53:24
  1. Msze Św.: 7.00, 9.00 (kościół dolny i górny), 10.30 (kościół dolny i górny), 12.00 i 18.00. Na każdej Mszy poświęcenie palm i czytanie opisu Męki Pańskiej. O godz. 12.00 śpiew Męki Pańskiej. O 17.15 Gorzkie Żale z nauką pasyjną i procesją.
  2. Do nabycia prasa katolicka: tygodniki Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny.
  3. W środę o godz. 18.00 modlitwy do Matki Bożej Pocieszenia. Po nich Msza Św. zbiorowa. Prośby i podziękowania składamy w zakrystii przed Mszą Świętą.
  4. W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę odbywa się spisywanie aktów chrztu na Wielkanoc. Do kancelarii proszeni są Rodzica dzieci i Chrzestni.
  5. Na święta wielkanocne składamy dary dla ubogich z naszej parafii (mąka, cukier, sucha wędlina, środki chemiczne).
  6. Osoby przygotowujące się do bierzmowania razem z ks. Zbigniewem zapraszamy na spotkanie dzisiaj w szkole przy kościele. W planie projekcja filmu. Do wyboru są dwie pory seansu: o godz. 14 i o godz. 19.15. Serdecznie zapraszamy także Rodziców Bierzmantów.
  7. Dzisiaj o godz. 19.00 w kaplicy odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące pielgrzymki do Rzymu na kanonizację papieży.
  8. Z okazji zbliżającej się kanonizacji bł. Jana Pawła II kontynuujemy projekt publikacji w kolejnych numerach „Sanktuarium” świadectw parafian o naszym wielkim Rodaku. Teksty świadectw podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z adresem  prosimy przekazywać duszpasterzom naszej parafii, przesyłać je pocztą, bądź mailem na adres zbysap@wp.pl. Teksty nie powinny być dłuższe niż 27 zdań, tyle, ile lat liczył pontyfikat papieża Jana Pawła II. Autorom świadectw gwarantujemy pełną dyskrecję, a za ich zgodą teksty opatrzone zostaną ich inicjałami.  Świadectwa  będziemy drukowali w kolejności ich otrzymania. Zastrzegamy sobie prawo działań redakcyjnych w przypadku takiej konieczności.

Ks. Zbigniew